2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 21/91-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт ауылы округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 104 495 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 76 452 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 174 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 27 869 мың теңге;
2) шығындар – 110 875 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 380 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 380 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 380 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 02.12.2022 № 34/149-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 26 220 мың теңге болып белгіленсін.
3. Сарапхана ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 53 684 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 19 123 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 34 561 мың теңге;
2) шығындар – 55 965 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 281 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 281 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 281 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 02.12.2022 № 34/149-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 33 521 мың теңге болып белгіленсін.

О бюджете сельских округов на 2022-2024 годы
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 30 декабря 2021 года № 21/91-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 495 тысяч тенге:
налоговые поступления – 76 452 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 174 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 27 869 тысяч тенге;
2) затраты – 110 875 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 380 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 380 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 380 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 02.12.2022 № 34/149-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 26 220 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 684 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 123 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 34 561 тысяч тенге;
2) затраты – 55 965 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 281 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 281 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 281 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 02.12.2022 № 34/149-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Предусмотреть на 2022 год размер субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 33 521 тысяч тенге.

Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 02.12.2022 № 34/149-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2022 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 31 880 мың теңге болып белгіленсін.
27. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы № 21/91-VII
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2022 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 25 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 02.12.2022 № 34/149-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
26. Предусмотреть на 2022 год размер субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 31 880 тысяч тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от "30" декабря
2021 года № 21/91-VII
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2022 год