Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 379 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қазандағы № 50 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 379 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6026 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 52 112 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 365 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 896 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 46 851 мың теңге;
2) шығындар – 55 152 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 040 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 040 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 040 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 34 297 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 461 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 30 836 мың теңге;
2) шығындар – 37 396 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерімен сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 099 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 099 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 099 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қарақұр ауылдық округі 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 379 "О бюджете сельских округов и поселков на 2021-2023 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 8 октября 2021 года № 50. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 379 "О бюджете сельских округов и поселков на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6026,) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджетсельского округа Жартытобе на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 годв следующих объемах:
1) доходы – 52 112 тысяч тенге:
налоговые поступления –4 365 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 896 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 46 851тысяч тенге;
2) затраты – 55 152 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 040 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 040 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 040 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2021-2023 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 297 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 461тысяч тенге;
неналоговые поступлениям – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 30 836 тысяч тенге;
2) затраты – 37 396 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 099 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 099 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 099 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2021-2023 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 579 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 және 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2021 жылғы 8 қазандағы
№ 50 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 379 шешіміне 1 қосымша
Жартытөбе ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
1
2
3

используемые остатки бюджетных средств – 1 579 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 2225, 28, 31 и 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Б. Байғараев
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 8 октября
2021 года № 50
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 28 декабря
2020 года № 379
Бюджет сельского округа Жартытобе на 2021 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3