2022 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 2597 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1) тармақшасына, "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуға жәрдем көрсету мақсатында, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2022 жылға мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстардағы, зиянды және қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, ұйымдарға және жеке кәсіпкерлерге жұмыс орындары санынан осы қаулының қосымшасына сәйкес мөлшерде белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2022 год
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2021 года № 2597
В соответствии с пунктом 6 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010), в целях оказания содействия занятости инвалидов, акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов организациям и индивидуальным предпринимателям в размере от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными и опасными условиями труда на 2022 год, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Әкімдік қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. С. Садырбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашкы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Байахметов
Қала әкімдігінің
2021 жылғы "___" ______
№ ___ қаулысына
қосымша
2022 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Белгіленетін квота мөлшері
%
адам
1.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 27 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

2. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима города Садырбаева А. С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Байахметов
Приложение
к постановлению
акимата города
от "___" _______ 2021 года
№ _____
Квота рабочих мест для инвалидов на 2022 год
№№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер устанавливаемой квоты
%
человек
1.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 27" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области

116.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Семей қаласының қалалық Мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
104
3
3
117.
"Yu kids island" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Zhuldiz-ardak" балабақшасы
64
2
1
118.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 1 балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
2
2
119.
Шығыс Қазақстан облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "№ 1 Семей арнайы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
201
3
6
120.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
180
3
5
121.
"Kaspi Bank" акционерлік қоғамының Семей қаласындағы филиалы
181
3
5
122.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 26 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
2
1
123.
"Қайнар" жоғары колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
53
2
1
124.
Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Семей қаласының балалар – жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
102
3
3
125.
Жеке кәсіпкер Ескендиров Ринат Ертаргинович
83
2
2
126.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "Төлеубай Аманов атындағы № 16 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
119
3
4
127.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы орта білім беретін мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
128
3
4
128.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 35 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
114
3
3
129.
"Транстелеком" акционерлік қоғамының Семей қаласындағы "Семейтранстелеком" филиалы
75
2
1
130.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 41 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
82
2
2
131.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Бизнес және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
99
2
2
132.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 47 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

116.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Городской Дворец культуры города Семей" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Семей Восточно-Казахстанской области"
104
3
3
117.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Yu kids island" Детский сад "Zhuldiz-ardak"
64
2
1
118.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 1" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
100
2
2
119.
Коммунальное государственное учреждение "Семейский Центр оказания специальных социальных услуг № 1" управления координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области
201
3
6
120.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный высший медицинский колледж имени Дуйсенби Калматаева города Семей" управления здравоохранения Восточно- Казахстанской области
180
3
5
121.
Филиал акционерного общества "Kaspi Bank" в городе Семей
181
3
5
122.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 26" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
60
2
1
123.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Высший колледж "Кайнар"
53
2
1
124.
Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа города Семей" управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области
102
3
3
125.
Индивидуальный предприниматель Ескендиров Ринат Ертаргинович
83
2
2
126.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 16 имени Толеубая Аманова" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
119
3
4
127.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 7" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
128
3
4
128.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 35" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
114
3
3
129.
Филиал акционерного общества "Транстелеком" в городе Семей – "Семейтранстелеком"
75
2
1
130.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 41" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
82
2
2
131.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж бизнеса и сервиса" управления образования Восточно-Казахстанской области
99
2
2
132.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 47 имени Ахмета Байтурсынулы" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области

129
3
4
133.
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасының "Семей қаласының облыстық тарихи - өлкетану музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
59
2
1
134.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 1 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
452
4
18
135.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 1 "Арман" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
55
2
1
136.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "Жүсіпбек Аймауытов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
73
2
1
137.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 29 "Пальмира" жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
2
1
138.
Шығыс Қазақстан облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "№ 2 Семей арнайы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
136
3
4
139.
Жеке кәсіпкер Альпиев Бекен Тулебекович
78
2
2
140.
Жеке кәсіпкер Баяхметов Бекзат Болатович
70
2
1
141.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "Біржан Исадилов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
2
1
142.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "Балалар мен жастардың шығармашылық сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
163
3
5
143.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "Шүлбі жалпы орта білім беретін эстетикалық білім және тәрбие беру мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
90
2
2
144.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 11 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
117
3
3
145.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "Семей қаласының № 6 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
90
2
2
146.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 20 дамыта оқыту жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
94
2
2
147.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 48 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
68
2
1

129
3
4
133.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной историко-краеведческий музей города Семей" управления культуры Восточно-Казахстанской области
59
2
1
134.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 1 города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
452
4
18
135.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 1 "Арман" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
55
2
1
136.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Жусипбека Аймауытова" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
73
2
1
137.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 29 "Пальмира" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
70
2
1
138.
Коммунальное государственное учреждение "Семейский Центр оказания специальных социальных услуг № 2" управления координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области
136
3
4
139.
Индивидуальный предприниматель Альпиев Бекен Тулебекович
78
2
2
140.
Индивидуальный предприниматель Баяхметов Бекзат Болатович
70
2
1
141.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Биржана Исадилова" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
50
2
1
142.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец творчества детей и молодежи" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
163
3
5
143.
Коммунальное государственное учреждение "Шульбинская общеобразовательная школа-комплекс эстетического образования и воспитания" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
90
2
2
144.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
117
3
3
145.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 6 города Семей" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
90
2
2
146.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 20 развивающего обучения" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
94
2
2
147.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 48" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
68
2
1

185.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 2 "Айдана" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
59
2
1
186.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "Мектеп жанындағы интернаты бар № 42 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
118
3
4
187.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының қан орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
79
2
2
188.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 3 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
203
3
6
189.
"Семей қаласының № 3 консультативтік-диагностикалық емханасы" мекемесі
152
3
5
190.
"Семей Сталь Сервис" ӨКФ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
64
2
1
191.
"ЖБИ Семей-Құрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
81
2
2
192.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
2
1
193.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Семей қаласының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
85
2
2
194.
"Қазақстан Халық Банкінің "Halyk Инкассация" еншілес ұйымы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Семей филиалы
57
2
1
195.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "Озерки жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
55
2
1
196.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 22 жалпы орта білім беретін мектеп - лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
108
3
3
197.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "Қаныш Сәтпаев атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
84
2
2
198.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының жедел медициналық жәрдем станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
970
4
39
199.
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 3 жалпы орта білім беретін мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
87
2
2
200.
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасының "Невзоровтар отбасы атындағы Шығыс Қазақстан облыстық бейнелеу өнері музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
67
2
1

185.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 "Айдана" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
59
2
1
186.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 42 с пришкольным интернатом" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
118
3
4
187.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр крови города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
79
2
2
188.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 3 города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
203
3
6
189.
Учреждение "Консультативно-диагностическая поликлиника № 3 города Семей"
152
3
5
190.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ПКФ "Семей Сталь Сервис"
64
2
1
191.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЖБИ Семей -Құрылыс"
81
2
2
192.
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости населения акимата города Семей Восточно-Казахстанской области"
50
2
1
193.
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система города Семей" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Семей Восточно-Казахстанской области"
85
2
2
194.
Семипалатинский филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Дочерняя организация Народного Банка Казахстана "Halyk Инкассация"
57
2
1
195.
Коммунальное государственное учреждение "Озерская средняя общеобразовательная школа" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
55
2
1
196.
Коммунальное  государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа – лицей № 22" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
108
3
3
197.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Каныша Сатпаева" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
84
2
2
198.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Станция скорой медицинской помощи города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
970
4
39
199.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-комплекс № 3" отдела образования по городу Семей управления образования Восточно-Казахстанской области
87
2
2
200.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский областной музей изобразительных искусств имени семьи Невзоровых" управления культуры Восточно-Казахстанской области
67
2
1