Алғабас ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/134-VІI шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алғабас ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 189 215,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 130,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 187 682,8 мың теңге;
2) шығындар – 191 134,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 918,8 мың теңге;

О бюджете Алгабасского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 20/134-VІI
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 189 215,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 403,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 130,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 187 682,8 тысяч тенге;
2) затраты – 191 134,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 918,8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 918,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 918,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 30.03.2022 № 23/179-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджеттен 2022 жылға берілетін субвенция көлемі 35 154,0 мың теңге сомасында ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 918,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 918,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30.03.2022 № 23/179-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета, на 2022 год в сумме 35 154,0 тысяч тенге.