Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/8-VI "2021-2023 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 қыркүйектегі № 9/8-VII
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/8-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8178 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26757,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –2879,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 23878,0 мың теңге;
2) шығындар – 26757,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 62/8-VI "О бюджете М-Владимировского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 сентября 2021 года № 9/8-VII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете М-Владимировского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 62/8-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8178) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет М-Владимировского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26757,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2879,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23878,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26757,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –0,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.