2022-2024 жылдарға арналған Қарабас ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15/9-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/2-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26189 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 55455,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –2500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 52955,7 мың теңге;
2) шығындар –57315,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1859,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1859,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете Карабасского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 15/9-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14/2-VІI "О бюджете Бескарагайского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26189) Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карабасского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55455,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52955,7 тысяч тенге;
2) затраты – 57315,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1859,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1859,3 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 1859,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 21.12.2022 № 29/10-VІІ шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Қарабас ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 31 483,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы М. Абылгазинова
Бесқарағай
аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств –1859,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бескарагайского районного маслихата области Абай от 21.12.2022 № 29/10-VІІ (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета, в бюджет Карабасского сельского округа на 2022 год в сумме 31 483,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение 1
к решению Бескарагайского
районного маслихата