Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 3-2-VII "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының аумағын дамытудың 2021-2025 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-8-VII шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 3-2-VII "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының аумағын дамытудың 2021-2025 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов

Об отмене решения Бородулихинского районного маслихата от 26 января 2021 года № 3-2-VII "Об утверждении Программы развития территории Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области на 2021-2025 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 12-8-VII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Бородулихинского маслихата от 26 января 2021 года № 3-2-VII "Об утверждении Программы развития территории Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области на 2021-2025 годы" отменить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов