"2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Дмитриевка ауылдық округінің бюджеті туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-6-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Дмитриевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32095 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 28588 мың теңге;
2) шығындар – 32295 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 200 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 200 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 200 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-6-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Дмитриевка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 14162 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Дмитриевка ауылдық округінің бюджетіне республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 696 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған Дмитриевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 13730 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-6-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

"О бюджете Дмитриевского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-6-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Дмитриевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32095 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3507 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28588 тысяч тенге;
2) затраты – 32295 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -200 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
200 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 200 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-6-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Дмитриевского сельского округа на 2022 год в сумме 14162 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Дмитриевского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 696 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Дмитриевского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 13730 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-6-VII (вводится в действие с 01.01.2022).