Пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 442 қаулысы. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 23 қарашадағы № 287 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 23.11.2022 № 287 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 442. Отменен постановлением акимата Бородулихинского района области Абай от 23 ноября 2022 года № 287
Сноска. Отменен постановлением акимата Бородулихинского района области Абай от 23.11.2022 № 287 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31- бабы 1 - тармағының 14-1) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 1 және 2- қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 14-1) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.

2. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауын;
2) оның ресми жарияланғанынан кейін осы қаулының Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Ж.Селихановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Бичуинов
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 442 қаулысына 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотаның мөлшері
Кәсіпорынның, ұйымның, мекеменің атауы
Жылдың басына тізім бойынша жұмысшылардың саны (адам)
Жұмысшылардың тізімдік санынан бекітілген квота мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
"Шығыстүстімет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Орлов өндірістік кешені

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Селиханова Е.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Бичуинов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бородулихинского района
от 28 декабря 2021 года № 442
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование предприятия, организации, учреждения
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
Товарищество с ограниченной ответственностью "Востокцветмет" Орловский производственный комплекс