Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 56/2-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қазандағы № 11/6-VII шешімі. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 56/2-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8335 болып тіркелген) шешіміне, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66159,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4653 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61506,3 мың теңге;
2) шығындар – 66689,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -530,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 530,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 530,6 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне нысаналы трансферттер 48310,3 теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен 7828,8 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 40481,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –205290,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 171563,1 мың теңге;
2) шығындар – 214896,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 56/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2021-2023 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 октября 2021 года № 11/6-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 56/2-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8335), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 66159,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4653 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61506,3 тысяч тенге;
2) затраты – 66689,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -530,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 530,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 530,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2021 год целевые трансферты в сумме 48310,3 тысяч тенге, в том числе из областного бюджета в сумме 7828,8 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 40481,5 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 205290,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33727 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 171563,1 тысяч тенге;
2) затраты – 214896,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -9606,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9606,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9606,2 мың теңге.";
5-1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2021 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 162615,1 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 116000 мың теңге, облыстық бюджеттен 28000 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 18615,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер – 29212,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24870,5 мың теңге;
2) шығындар – 29464,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -251,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 251,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 251,7 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 8408,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46389,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12747 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33642,8 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9606,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9606,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9606,2 тысяч тенге.";
пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2021 год целевые трансферты в сумме 162615,1 тысяч тенге, в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 116000 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 28000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 18615,1 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29212,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4342 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24870,5 тысяч тенге;
2) затраты – 29464,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -251,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 251,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 251,7 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 8408,5 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 46389,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12747 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33642,8 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 31955,3 мың теңге;
2) шығындар – 41627,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -569,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 569,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 569,9 мың теңге.";
36-1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36-1. 2021 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 17385,3 мың теңге сомасында ескерілсін.";
37 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"37. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 223189,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10321 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 212868,4 мың теңге;
2) шығындар – 226827 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3637,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3637,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3637,6 мың теңге.";
39 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"39. 2021 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне нысаналы трансферттер 199873,4 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 139500 мың теңге, облыстық бюджеттен 40657,6 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 19715,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
40 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

поступления трансфертов – 31955,3 тысяч тенге;
2) затраты – 41627,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -569,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 569,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 569,9 тысяч тенге.";
пункт 36-1 изложить в новой редакции:
"36-1. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 17385,3 тысяч тенге.";
пункт 37 изложить в новой редакции:
"37. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 223189,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10321 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 212868,4 тысяч тенге;
2) затраты – 226827 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3637,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3637,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3637,6 тысяч тенге.";
пункт 39 изложить в новой редакции:
"39. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2021 год целевые трансферты в сумме 199873,4 тысячи тенге, в том числе из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 139500 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 40657,6 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 19715,8 тысяч тенге.";
пункт 40 изложить в новой редакции:
"40. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

"45. 2021 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 25126,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Калигожин
Глубокое
аудандық мәслихатының

"45. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 25126,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Калигожин
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного маслихата