Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/3-VI "2021-2023 жылдарға арналған Зубовск кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 10/3-VII шешімі
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Зубовск кентінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/3-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8083 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 3, 4 - тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Зубовск кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28266,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7167,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21099,0 мың теңге;
2) шығындар – 30150,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1884,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1884,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1884,3 мың теңге.
3. 2021 жылға арналған Зубовск кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен 6136,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.
4. 2021 жылға арналған Зубовск кентінің бюджетінде облыстық бюджеттен 2570,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 25 декабря 2020 года № 77/3-VI "О бюджете поселка Зубовск на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 8 декабря 2021 года № 10/3-VII
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете поселка Зубовск на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 77/3-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8083) следующие изменения:
пункты 1, 3, 4 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Зубовск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28266,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7167,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21099,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30150,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1884,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1884,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1884,3 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете поселка Зубовск на 2021 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 6136,0 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете поселка Зубовск на 2021 год объем трансфертов из областного бюджета в сумме 2570,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.