Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/420–VI "2021-2023 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 9/91-VII шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/420-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8217 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 1,2 және тиісінше 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 189324,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 21607,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 167717,1 мың теңге;
2) шығындар –190899,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1575,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1575,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1575,5 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Катон–Карагайского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 46/420-VI "О бюджете Улкен Нарынского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 июля 2021 года № 9/91-VII
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Улкен Нарынского сельского округа на 2021-2023 годы" от 30декабря 2020 года № 46/420-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8217) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы – 189324,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21607,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0тысяч тенге;
поступления трансфертов – 167717,1 тысяч тенге;
2) затраты – 190899,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1575,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1575,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займа – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1575,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.