Боран ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 15/5-VII шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына негізінде, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім ауданы Боран ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 122159,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3590,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 118569,0 мың теңге;
2) шығындар - 122592,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 433,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 433,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 433,8 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 433,8 мың теңге.

О бюджете Бурановского сельского округа Курчумского района на 2022-2024 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 15/5-VII
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бурановского сельского округа Курчумского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 122159,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3590,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 118569,0 тысяч тенге;
2) затраты - 122592,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 433,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 433,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 433,8 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 433,8 тысяч тенге.

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 28/5-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен Боран ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2022 жылға -91360 мың теңге сомасында Боран ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихат хатшысы М. Калелов
Күршім
аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.12.2022 № 28/5-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджете Бурановского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Бурановского сельского округа на 2022 год в сумме - 91360 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Курчумского районного маслихата М. Калелов
Приложение 1
к решению Курчумского
районного маслихата