Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 425 "Багратион ауылдық округі бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 112 шешімі
Ұлан ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 425 "Багратион ауылдық округі бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8160 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Багратион ауылдық округі бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарының 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан аудандық мәслихатының хатшысы Г. Калиева
2021 жылғы "27"
желтоқсандағы № 112
Ұлан аудандық мәслихатының
шешіміне 1-қосымша
Багратион ауылдық округінде

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 425 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Багратионовскому сельскому округу на 2021-2022 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2021 года № 112
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата 28 декабря 2020 года № 425 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Багратионовскому сельскому округу на 2021-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8160) следующие изменения:
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 к Плану по управлению пастбищами и их использованию в Багратионовском сельском округе на 2021-2022 годы изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Уланского районного маслихата Г. Калиева
Приложение 1 к решению
Уланского районного маслихата
от "27" декабря 2021 года № 112
Приложение 1
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
в Багратионовском сельском

2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 1-қосымша
Багратион ауылдық округі аумағында құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Шартты белгілер:
ауылдық округ шекаралары
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер санатындағы жайылымдар
елді мекендер жерлері санатындағы жайылымдар
Багратион ауылдық округі жайылымдарының орналасу схемасына (картасына) қоса берілетін жер учаскелерінің жер пайдаланушыларының тізімі
Жер пайдаланушының атауы
Жайылым алаңы
(га)
Түрлері бойынша малдардың саны (бас)
ІҚМ
ҰҚМ
Жылқылар
1
Павел Валерьевич Белан

округе на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории Багратионовского сельского округа в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Условные обозначения:
границы сельского округа
пастбища категории земель сельскохозяйственного назначения
пастбища категории земель населенных пунктов
Список землепользователей земельных участков, прилагаемый к схеме (карте) расположения пастбищ Багратионовского сельского округа
Наименование землепользователя
Площадь пастбищ (га)
Наличие скота по видам (голов)
КРС
МРС
Лошади
1
Белан Павел Валерьевич

17,5
0
0
0
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ІҚМ - ірі қара мал;
ҰҚМ- ұсақ қара мал.
2021 жылғы "27"
желтоқсандағы № 112
Ұлан аудандық мәслихатының
шешіміне 2-қосымша
Багратион ауылдық округінде
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 2-қосымша
Жайылым айналымының қолайлы схемалары
Шартты белгілер:
ауылдық округ шекаралары
күзгі және қысқы уақытта пайдаланылатын жайылымдардың шекаралары
көктемгі және жазғы уақытта пайдаланылатын жайылымдардың шекаралары
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер санатының жайылымдары
елді мекендер жерлері санатының жайылымдары
2021 жылғы "27"
желтоқсандағы № 112
Ұлан аудандық мәслихатының
шешіміне 3-қосымша
Багратион ауылдық округінде
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 3-қосымша
Жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен аудандары көрсетілген карта
Шартты белгілер:
ішкі және сыртқы шекаралардағы маусымдық жайылым учаскелері
елді мекендер жерлері санатындағы жайылымдар
суару
2021 жылғы "27"
желтоқсандағы № 112
Ұлан аудандық мәслихатының
шешіміне 4-қосымша
Багратион ауылдық округінде
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 4-қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су көздеріне қол жеткізу схемасы
Шартты белгілер:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер санатының жайылымдары
елді мекендер жерлері санатының жайылымдары
суару
жайылым пайдаланушылардың су көздеріне қолжетімділігі
2021 жылғы "27"
желтоқсандағы № 112
Ұлан аудандық мәслихатының
шешіміне 5-қосымша
Багратион ауылдық округінде
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 5-қосымша
Жайылымы жоқ жеке және заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін учаскелерге ауыстыру схемасы
Шартты белгілер:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер санатының жайылымдары
елді мекендер жерлері санатының жайылымдары
суару
жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
2021 жылғы "27"
желтоқсандағы № 112
Ұлан аудандық мәслихатының
шешіміне 6-қосымша
Багратион ауылдық округінде
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 6-қосымша
Жеке және заңды тұлғалардың шалғайдағы жайылымдарына ауыл шаруашылығы мал басын орналастыру схемасы
Шартты белгілер:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер санатының жайылымдары

17,5
0
0
0
Расшифровка аббревиатур:
КРС - крупный рогатый скот;
МРС - мелкий рогатый скот.
Приложение 2 к решению
Уланского районного маслихата
от "27" декабря 2021 года № 112
Приложение 2
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
в Багратионовском сельском
округе на 2021-2022 годы
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Условные обозначения:
границы сельского округа
границы пастбищ, используемых в осеннее и зимнее время
границы пастбищ, используемых в весеннее и летнее время
пастбища категории земель сельскохозяйственного назначения
пастбища категории земель населенных пунктов
Приложение 3 к решению
Уланского районного маслихата
от "27" декабря 2021 года № 112
Приложение 3
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
в Багратионовском сельском
округе на 2021-2022 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ
Условные обозначения:
участки сезонных пастбищ сельскохозяйственного назначения во внутренних и внешних границах
пастбища категории земель населенных пунктов
водопой
Приложение 4 к решению
Уланского районного маслихата
от "27" декабря 2021 года № 112
Приложение 4
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
в Багратионовском сельском
округе на 2021-2022 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водным источникам
Условные обозначения:
пастбища категории земель сельскохозяйственного назначения
пастбища категории земель населенных пунктов
водопой
доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Приложение 5 к решению
Уланского районного маслихата
от "27" декабря 2021 года № 112
Приложение 5
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
в Багратионовском сельском
округе на 2021-2022 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и юридических лиц у которых отсутствуют пастбища и перемещение его на предоставляемые участки
Условные обозначения:
пастбища категории земель сельскохозяйственного назначения
пастбища категории земель населенных пунктов
водопой
схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами
Приложение 6 к решению
Уланского районного маслихата
от "27" декабря 2021 года № 112
Приложение 6
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
в Багратионовском сельском
округе на 2021-2022 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и юридических лиц
Условные обозначения:
пастбища категории земель сельскохозяйственного назначения