Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 435 "Өскемен ауылдық округі бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 122 шешімі
Ұлан ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 435 "Өскемен ауылдық округі бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8113 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Өскемен ауылдық округі бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарының 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан аудандық мәслихатының хатшысы Г. Калиева
2021 жылғы "27"
желтоқсандағы № 122
Ұлан аудандық мәслихатының
шешіміне 1-қосымша
Өскемен ауылдық округінде

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 435 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Усть-Каменогорскому сельскому округу на 2021-2022 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2021 года № 122
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата 28 декабря 2020 года № 435 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Усть-Каменогорскому сельскому округу на 2021-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8113) следующие изменения:
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 к Плану по управлению пастбищами и их использованию в Усть-Каменогорском сельском округе на 2021-2022 годы изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Уланского районного маслихата Г. Калиева
Приложение 1 к решению
Уланского районного маслихата
от "27" декабря 2021 года № 122
Приложение 1 к Плану по
управлению пастбищами и их
использованию в
Усть-Каменогорском сельском

28,4
0
0
0
2
Артем Геннадьевич Бережной
29,1
0
0
0
3
"Купин и компания" сенім серіктестігі
19,6
0
0
0
4
"Иртыш" сенім серіктестігі
1654,8
144
0
4
5
"КОРПОРАЦИЯ УЛАН" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
0,7
0
0
0
6
"Ново-Донское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
118,8
0
0
0
7
"Ярославское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
96,7
0
0
0
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ІҚМ - ірі қара мал;
ҰҚМ- ұсақ қара мал.
2021 жылғы "27"
желтоқсандағы № 122
Ұлан аудандық мәслихатының
шешіміне 2-қосымша
Өскемен ауылдық округінде
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 2-қосымша
Жайылым айналымының қолайлы схемалары
Шартты белгілер:
ауылдық округ шекаралары
күзгі және қысқы уақытта пайдаланылатын жайылымдардың шекаралары
көктемгі және жазғы уақытта пайдаланылатын жайылымдардың шекаралары
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер санатының жайылымдары
елді мекендер жерлері санатының жайылымдары
2021 жылғы "27"
желтоқсандағы № 122
Ұлан аудандық мәслихатының
шешіміне 3-қосымша
Өскемен ауылдық округінде
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 3-қосымша
Жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен аудандары көрсетілген карта
Шартты белгілер:
ішкі және сыртқы шекаралардағы маусымдық жайылым учаскелері уучаскелеріучаскелері
елді мекендер жерлері санатындағы жайылымдар
суару
2021 жылғы "27"
желтоқсандағы № 122
Ұлан аудандық мәслихатының
шешіміне 4-қосымша
Өскемен ауылдық округінде
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 4-қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су көздеріне қол жеткізу схемасы
Шартты белгілер:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер санатының жайылымдары
елді мекендер жерлері санатының жайылымдары
суару
жайылым пайдаланушылардың су көздеріне қолжетімділігі
2021 жылғы "27"
желтоқсандағы № 122 Ұлан
аудандық мәслихатының
шешіміне 5-қосымша
Өскемен ауылдық округінде
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 5-қосымша
Жайылымы жоқ жеке және заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін учаскелерге ауыстыру схемасы
Шартты белгілер:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер санатының жайылымдары
елді мекендер жерлері санатының жайылымдары
суару
жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
2021 жылғы "27"
желтоқсандағы № 122 Ұлан
аудандық мәслихатының
шешіміне 6-қосымша
Өскемен ауылдық округінде
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 6-қосымша
Жеке және заңды тұлғалардың шалғайдағы жайылымдарына ауыл шаруашылығы мал басын орналастыру схемасы
Шартты белгілер:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер санатының жайылымдары
елді мекендер жерлері санатының жайылымдары

28,4
0
0
0
2
Бережной Артем Геннадьевич
29,1
0
0
0
3
Коммандитное товарищество "Купин и компания"
19,6
0
0
0
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Иртыш"
1654,8
144
0
4
5
Товарищество с ограниченной ответственностью
"КОРПОРАЦИЯ УЛАН"
0,7
0
0
0
6
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ново-Донское"
118,8
0
0
0
7
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ярославское"
96,7
0
0
0
Расшифровка аббревиатур:
КРС - крупный рогатый скот;
МРС - мелкий рогатый скот.
Приложение 2 к решению
Уланского районного маслихата
от "27" декабря 2021 года № 122
Приложение 2
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
в Усть-Каменогорском сельском
округе на 2021-2022 годы
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Условные обозначения:
границы сельского округа
границы пастбищ, используемых в весеннее и летнее время
границы пастбищ, используемых в осеннее и зимнее время
пастбища категории земель сельскохозяйственного назначения
пастбища категории земель населенных пунктов
Приложение 3 к решению
Уланского районного маслихата
от "27" декабря 2021 года № 122
Приложение 3
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
в Усть-Каменогорском сельском
округе на 2021-2022 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ
Условные обозначения:
участки сезонных пастбищ сельскохозяйственного назначения во внутренних и внешних границах
пастбища категории земель населенных пунктов
водопой
Приложение 4 к решению
Уланского районного маслихата
от "27" декабря 2021 года № 122
Приложение 4
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
в Усть-Каменогорском сельском
округе на 2021-2022 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водным источникам
Условные обозначения:
пастбища категории земель сельскохозяйственного назначения
пастбища категории земель населенных пунктов
водопой
доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Приложение 5 к решению
Уланского районного маслихата
от "27" декабря 2021 года № 122
Приложение 5
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
в Усть-Каменогорском сельском
округе на 2021-2022 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и юридических лиц у которых отсутствуют пастбища и перемещение его на предоставляемые участки
Условные обозначения:
пастбища категории земель сельскохозяйственного назначения
пастбища категории земель населенных пунктов
водопой
схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц не обеспеченных пастбищами
Приложение 6 к решению
Уланского районного маслихата
от "27" декабря 2021 года № 122
Приложение 6
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
в Усть-Каменогорском сельском
округе на 2021-2022 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и юридических лиц
Условные обозначения:
пастбища категории земель сельскохозяйственного назначения
пастбища категории земель населенных пунктов