Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 10-137/VII шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ :
1. Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп қосымшаға сәйкес танылсын.
2. Осы шешім оның қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 11 қарашадағы
№ 10-137/VII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1. 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-95/VI "2017-2019 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4801 нөмірімен тіркелген, 2017 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған), соның ішінде:
1) 2017 жылғы 05 маусымдағы № 14-146/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 10-95/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5067 нөмірімен тіркелген, 2017 жылдың 19 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2) 2017 жылғы 24 шілдедегі № 16-158/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 10-95/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5136 нөмірімен тіркелген, 2017 жылдың 4 тамызында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
3) 2017 жылғы 16 қазандағы № 19-192/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 10-95/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5245 нөмірімен тіркелген, 2017 жылдың 30 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
4) 2017 жылғы 30 қарашадағы № 21-205/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 10-95/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5310 нөмірімен тіркелген, 2017 жылдың 12 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;

О признании утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 ноября 2021 года № 10-137/VII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его принятия.
Секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата
от 11 ноября 2021 года
№ 10-137/VII
Список признанных утратившими силу решений Урджарского районного маслихата
1. Решение № 10-95/VI от 22 декабря 2016 года "О бюджете Урджарского района на 2017-2019 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4801, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2017 года) в том, числе:
1) решение № 14-146/VI от 05 июня 2017 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-95/VI "О бюджете Урджарского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5067, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 июня 2017 года);
2) решение № 16-158/VI от 24 июля 2017 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-95/VI "О бюджете Урджарского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5136, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 августа 2017 года);
3) решение № 19-192/VI от 16 октября 2017 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-95/VI "О бюджете Урджарского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5245, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 октября 2017 года);
4) решение № 21-205/VI от 30 ноября 2017 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-95/VI "О бюджете Урджарского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5310, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 декабря 2017 года);

5)2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-218/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 10-95/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5352 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 04 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
2. 2016 жылғы 09 шілдесіндегі № 3-35/VI "Үржар аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (2016 жылдың 24 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
3. 2019 жылғы 04 шілдесіндегі № 43-481/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 наурыздағы № 39-426/VI "Үржар ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2019 жылға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6058 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 15 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
4. 2020 жылғы 14 қазанындағы № 55-715/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 ақпандағы № 50-582/VI "Үржар ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2020 жылға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7708 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 23 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.

5) решение № 22-218/VI от 22 декабря 2017 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-95/VI "О бюджете Урджарского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5352, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года).
2. Решение № 3-35/VI от 09 июля 2016 года "Об утверждении Регламента Урджарского районного маслихата" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 июня 2016 года).
3. Решение № 43-481/VI от 04 июля 2019 года "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 14 марта 2019 года № 39-426/VI "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Урджарского района на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6058, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 июля 2019 года).
4. Решение № 55-715/VI от 14 октября 2020 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 26 февраля 2020 года № 50-582/VI "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Урджарского района на 2020 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7708, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 октября 2020 года).