Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-6 "2021-2023 жылдарға арналған Желаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 18 қарашадағы № 10-2 шешімі
Орал қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Желаев ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №56-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6631 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Орал қаласының Желаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 673 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 422 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 205 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 105 046 мың теңге;
2) шығындар – 115 207 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -534 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 534 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 534 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 25 декабря 2020 года №56-6 "О бюджете Желаевского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 18 ноября 2021 года № 10-2
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О бюджете Желаевского сельского округа на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года №56-6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6631) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Желаевского сельского округа города Уральск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 673 тысячи тенге:
налоговые поступления – 9 422 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 205 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 105 046 тысяч тенге;
2) затраты – 115 207 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -534 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 534 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 534 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.