2022-2024 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 11-4 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Орал қаласының Зачаган кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 093 457 мың теңге:
салықтық түсімдер – 211 996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 276 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 563 мың теңге;
трансферттер түсімі – 879 622 мың теңге;
2) шығындар – 1 155 864 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 62 407 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62 407 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 62 407 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 23.11.2022 № 21-4 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Зачаган кентінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11-2 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26196 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2022 жылға арналған Зачаган кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін субвенция көлемінің жалпы сомасы 347 628 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете поселка Зачаганск на 2022-2024 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 11-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Зачаганск города Уральск на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 093 457 тысяч тенге:
налоговые поступления – 211 996 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 276 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 563 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 879 622 тысячи тенге;
2) затраты – 1 155 864 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 62 407 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62 407 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 62 407 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23.11.2022 № 21-4 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Поступления в бюджет поселка Зачаганск на 2022 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Уральского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 11-2 "О городском бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26196).
3. Учесть в бюджете поселка Зачаганск на 2022 год поступление субвенции, передаваемой из городского бюджета в сумме 347 628 тысяч тенге.

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихат хатшысы Е.Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№11-4 шешіміне
1- қосымша
2022 жылға арналған Зачаган кентінің бюджеті

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органам, используются им в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Уральского городского маслихата Е.Калиев
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 30 декабря 2021 года №11-4
Бюджет поселка Зачаганск на 2022 год