Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы №57-18 "2021-2023 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Бөрлі ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 шілдедегі № 7-5 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Бөрлі ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы №57-18(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6765 тіркелген) шешімінемынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Бөрлі ауылдық округінің бюджетітиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125 602 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 042мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 568мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 114 992 мың теңге;
2) шығындар – 127 201мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 599 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 599 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 599 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Қ.Ермекбаев
Бөрлі аудандық мәслихаттың

О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 5 января 2021 года №57-18 "О бюджете Бурлинского сельского округа Бурлинского района на 2021-2023 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 июля 2021 года № 7-5
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Бурлинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районногомаслихата "О бюджетеБурлинского сельского округа Бурлинского района на 2021-2023 годы"от 5 января 2021 года №57-18,(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6765) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бурлинского сельского округа Бурлинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 125 602 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 042тысячи тенге;
неналоговые поступления – 568тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 114 992 тысяч тенге;
2) затраты – 127 201 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 599 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 599 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 599 тысячтенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениюк настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата К.Ермекбаев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата