Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 50-4 "2021-2023 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Мұратсай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 11-4 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 50-4 "2021-2023 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Мұратсай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6639 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Мұратсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 503 мың теңге:
салықтық түсімдер – 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 83 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 26 444 мың теңге;
2) шығындар – 27 934 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 431 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 431 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -431 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №50-4 "О бюджете Муратсайского сельского округа Бокейординского района на 2021-2023 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 11-4
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №50-4 "О бюджете Муратсайского сельского округа Бокейординского района на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6639) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Муратсайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 503 тысяч тенге:
налоговые поступления – 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 83 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 26444 тысяч тенге;
2) затраты – 27 934 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -431 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 431 тыс. тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 431 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.