2022-2024 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Саралжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 13-5 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер –37 899 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 454 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 445 мың теңге;
2) шығындар – 38 193 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге: қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 294 мың теңге.

О бюджете Саралжинского сельского округа Бокейординского района на 2022-2024 годы
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 декабря 2021 года № 13-5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 899 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 454 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 445 тысяч тенге;
2) затраты – 38 193 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -294 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 294 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 294 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 23-5 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №12-1 "2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26231 болып тіркелген) сәйкес қалыптасады.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.12.2022 № 23-5 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2022 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Бокейордиского районного маслихата от 28 декабря 2021 года №12-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №26231).

3. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Л. Кайргалиева
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
31 желтоқсандағы № 13-5
шешіміне 1- қосымша
2022 жылға арналған Саралжын селолық округ бюджеті

3. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Л. Кайргалиева
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 31 декабря 2021 года № 13-5
Бюджет Саралжинского сельского округа на 2022 год