Бөкей ордасы ауданы бойынша 2022 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 22 қарашадағы № 168 қаулысы. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қарашадағы № 147 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 21.11.2022 № 147 қаулысымен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Бокейординскому району на 2022 год
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 22 ноября 2021 года № 168. Утратило силу постановлением акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 21 ноября 2022 года № 147
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 21.11.2022 № 147 (вводится в действие с 01.01.2023).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы №498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Бөкей ордасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010), акимат Бокейординского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Бөкей ордасы ауданы бойынша жұмыскерлердің мынадай тізімдік саны бар ұйымдарға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде белгіленсін:
1) елуден жүз адамға дейін – жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
2) жүз бірден екі жүз елу адамға дейін – жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде;

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда организациям со списочной численностью работников по Бокейординскому району:
1) от пятидесяти до ста человек – в размере двух процентов списочной численности работников;
2) от ста одного до двухсот пятидесяти человек – в размере трех процентов списочной численности работников;

3) екі жүз елу бірден артық адам – жұмыскерлердің тізімдік санының төрт пайызы мөлшерінде.
2. "Бөкей ордасы ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын және Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің интернетресурстарында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Акқалиевке жүктелсін.

3) свыше двухсот пятидесяти одного человека – в размере четырех процентов списочной численности работников.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бокейординского района" обеспечить официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и размещение настоящего постановления на интернет-рисурсе акимата Бокейординского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аккалиева М.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөкей ордасы ауданының әкімі Н. Даумов
Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 22 қарашадағы
№ 168 қаулысына қосымша
Бөкей ордасы ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (ауыр жұмыстарда, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде), адам
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік саны), %
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының саны, адам
1
"Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Мәншүк Мәметова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекетті мекемесі

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Бокейординского района Н. Даумов
Приложение
к постановлению акимата
Бокейординского района
от 22 ноября2022 года № 168
Квота рабочих мест для инвалидов в Бокейординском районе
№ п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников (без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда), человек
Размер квоты (от списочной численности работников), %
Количество рабочих мест для инвалидов, человек
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Маншук Маметовой" отдела образования Бокейординского района"