Жаңақала ауданы бойынша 2022 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 қарашадағы № 277 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Жаңақала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала ауданы бойынша ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдар үшін ұйымның жұмыскерлерінің тізімдік санынан бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
2. "Жаңақала аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Еслямғалиеваға жүктелсін.
Аудан әкімі Д. Закарин
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 19 қарашадағы
№ 277 қаулысына № 1 қосымша
Жаңақала ауданы бойынша 2022 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін
айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының
түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру
үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота мөлшері
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
"Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "Д.Нурпейсова атындағы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Об установлении квоты рабочих мест по Жангалинскому району на 2022 год
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 19 ноября 2021 года № 277.
В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Жангалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест по Жангалинскому району для организаций, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности от списочной численности работников организаций в размере одного процента;
для трудоустройства граждан из числа молодҰжи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования , согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жангалинского района" обеспечить принятие мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Еслямгалиеву.
Аким района Д. Закарин
Приложение № 1
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 19 ноября 2021 года № 277
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или
оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся
выпускниками организаций образованияпо Жангалинскому району на 2022 год
Наименование организаций
Количество рабочих мест
Размер квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Коммунальное государственное учреждение "средняя общеобразовательная школа имени Д.Нурпеисовой" Жангалинского районного отдела образования"

107
1%
1
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 19 қарашадағы
№ 277 қаулысына № 2 қосымша
Жаңақала ауданы бойынша 2022 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 28.06.2022 № 123 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота мөлшері
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Аудандық сауықтыру ауруханасы" оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

107
1%
1
Приложение № 2
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 19 ноября 2021 года № 277
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения
свободы по Жангалинскому району на 2022 год
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 28.06.2022 № 123 (вводится в действие по истечении деяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций
Количество рабочих мест
Размер квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ауданаралық сауықтыру ауруханасы" оңалту орталығы" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области