Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №58-1 "2021-2023 жылдарға арналған Казталов ауданының Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 11-1 шешімі
Казталов ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Казталов ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №58-1 "2021-2023 жылдарға арналған Казталов ауданының Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6627 тіркелген, 2021 жылы 2 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Казталов ауданының Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 971 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 33 321 мың теңге;
2) шығындар – 37 483 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 512 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 512 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 512 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №58-1 "О бюджете Акпатерского сельского округа Казталовского района на 2021-2023 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2021 года № 11-1
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Казталовского района от 24 декабря 2020 года №58-1 "О бюджете Акпатерского сельского округа Казталовского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6627, опубликованное 2 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акпатерского сельского округа Казталовского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 971 тысяча тенге:
налоговые поступления – 1 650 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 321 тысяча тенге;
2) затраты – 37 483 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 512 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 512 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 512 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.