2022-2024 жылдарға арналған Казталов ауданының Казталов ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Казталов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 142 607 мың теңге
салықтық түсімдер – 9 460 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 133 147 мың теңге;
2) шығындар – 143 795 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 188 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 188 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 188 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 06.12.2022 № 25-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Казталов ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №12-1 "2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26098 болып тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2022 жылға арналған Казталов ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 48 037 мың теңге ескерілсін.

О бюджете Казталовского сельского округа Казталовского района на 2022-2024 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Казталовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 142 607 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 460 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 133 147 тысяч тенге;
2) затраты – 143 795 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 188 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 188 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 188 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 06.12.2022 № 25-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Поступления в бюджет Казталовского сельского округа на 2022 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2021 года №12-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26098).
3. Учесть в бюджете Казталовского сельского округа на 2022 год поступления субвенции, передаваемых из районного бюджета в сумме 48 037 тысяч тенге.

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 5-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 28.04.2022 № 17-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Мәслихат хатшысы С.Мулдашев
Казталов аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-1 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Казталов ауылдық округінің бюджеті

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.04.2022 № 17-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Секретарь маслихата С.Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 29 декабря 2021 года № 13-1
Бюджет Казталовского сельского округа на 2022 год