Казталов ауданы бойынша 2022 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 324 қаулысы. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 293 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 21.12.2022 № 293 қаулысымен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!

Об установлении квоты рабочих мест по Казталовскому району на 2022 год
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2021 года № 324. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2022 года № 293
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 21.12.2022 № 293 (вводится в действие с 01.01.2023).
Примечание ИЗПИ!

Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Казталов ауданының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с  Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Казталовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Казталов ауданы бойынша 2022 жылға жұмыс орындарының квотасы ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдардың жұмыскерлердің тізімдік санынан ұйымдар үшін екі пайыз мөлшерінде белгіленсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін.

1. Установить квоту рабочих мест для организаций, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности от списочной численности работников организаций по Казталовскому району на 2022 год в размере двух процентов:
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

2. Казталов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 ақпандағы №38 "Казталов ауданы бойынша 2021 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6827 тіркелген, 2021 жылғы 22 ақпандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Казталов ауданы әкімі аппаратының басшысы (Ж.Темірғалиев) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Казталовского района от 19 февраля 2021 года № 38 "Об установлении квоты рабочих мест по Казталовскому району на 2021 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6827, опубликованное 22 февраля 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата акима Казталовского района (Ж.Темиргалиев) обеспечить официальное опубликование данного постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Казталов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі А.Есалиев
Казталов ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 324 қаулысына 1- қосымша
Казталов ауданы бойынша 2022 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымдардың атауы
Жұмыс орындарының саны
Квотаның мөлшері (%)
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казталовского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким района А. Есалиев
Приложение 1
к постановлению акимата
Казталовского района
от 2 декабря 2021 года № 324
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Казталовскому району на 2022 год
Наименование организаций
Количество рабочих мест
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"

266
2
5
2
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің Казталов мемлекеттік коммуналдық шаруашылық жүргізу құқығындағы кәсіпорыны"
138
2
3
3
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі ветеринария басқармасының "Казталов аудандық ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
108
2
2
Барлығы
512
2
10
Казталов ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 324 қаулысына 2 - қосымша
Казталов ауданы бойынша 2022 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымдардың атауы
Жұмыс орындарының саны
Квотаның мөлшері (%)
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің Казталов мемлекеттік коммуналдық шаруашылық жүргізу құқығындағы кәсіпорыны"
138
2
3
Барлығы
138
3
Казталов ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 324 қаулысына 3 - қосымша
Казталов ауданы бойынша 2022 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымдардың атауы
Жұмыс орындарының саны
Квотаның мөлшері (%)
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
280
2
6
2
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№2 Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
247
2
5
3
Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
266
2
5
4
"Казталов ауданының білім беру бөлімінің А.Оразбаева атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
123
2
2
5
"Казталов ауданының білім беру бөлімінің К.Мендалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
105
2
2
6
"Казталов ауданының білім беру бөлімінің Бостандық орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
103
2
2
7
"Казталов ауданының білім беру бөлімінің Ғ.Молдашев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
96
2
2
8
"Казталов ауданының білім беру бөлімінің Казталов мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

266
2
5
2
"Казталовское государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области"
138
2
3
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная ветеринарная станция"
108
2
2
Всего
512
2
10
Приложение 2
к постановлению акимата
Казталовского района
от 2 декабря 2021 года № 324
Квота для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Казталовскому району на 2022 год
Наименование организаций
Количество рабочих мест
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
"Казталовское государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области"
138
2
3
Всего
138
2
3
Приложение 3
к постановлению акимата
Казталовского района
от 2 декабря 2021 года №324
Квота для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Казталовскому району на 2022 год
Наименование организаций
Количество рабочих мест
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области"
280
2
6
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казталовского района больница №2" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области"
247
2
5
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
266
2
5
4
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени А.Уразбаевой отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
123
2
2
5
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени К.Мендалиева отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
105
2
2
6
Коммунальное государственное учреждение "Бостандыкская средняя общеобразовательная школа отдела образования" Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
103
2
2
7
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Г.Молдашева отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
96
2
2
8
Коммунальное государственное учреждение "Казталовская школа-лицей" отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"