Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-6 "2021-2023 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 11-6 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-6 "2021-2023 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6695 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 532 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 297 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 33 189 мың теңге;
2) шығындар – 35 941 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 409 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 409 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджетіне бөлінетін нысаналы облыстық, аудандық трансферттердің жалпы сомасы 13 282 мың теңге көлемінде ескерілсін:
1) облыстық бюджет трансферттер сомасы 4 315 мың теңге:
факторлық-балдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне – 4 315 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-6 "О бюджете Жетикульского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2021 года № 11-6
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-6 "О бюджете Жетикульского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6695) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жетикульского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 532 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 297 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 189 тысяч тенге;
2) затраты – 35 941 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 409 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 409 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в бюджете Жетикольского сельского округа на 2021 год общую сумму целевых областных, районных трансфертов в размере 13 282 тысячи тенге:
1) сумма трансфертов из областного бюджета 4 315 тысяч тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих, основанную на факторно-бальной шкале 4 315 тысяч тенге;

2) аудандық бюджет трансферттер сомасы 8 967 мың теңге:
"Жасыл Ел" жастар жасағын ұйымдастыруға - 285 мың теңге;
Қосарал ауылының көпірін ағымдағы жөндеуге - 2 900 мың теңге;
Қосарал ауылына су ұңғымаларын қазу және қосу жұмыстарына – 5 500 мың тенге;
ауылдық округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге – 282 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2) сумма трансфертов из районного бюджета 8 967 тысяч тенге, в том числе:
на организацию молодежного отряда "Жасыл Ел" - 285 тысяч тенге;
на текущий ремонт моста в селе Косарал - 2 900 тысяч тенге;
на работу по бурению и подключению скважин в селе Косарал - 5 500 тысяч тенге;
на обеспечение деятельности аппарата акима сельского округа – 282 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.