Қалалық мәслихаттың 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/9-7 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 24 мамырдағы № 75/15-7 шешімі
Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/9-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8501 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 904 721,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 630 737,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2000,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 146,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 261 838,4 мың теңге;
2) шығындар – 4 916 506,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 11 785,4 мың теңге;

О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 35/9-7 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 24 мая 2022 года № 75/15-7
Маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 35/9-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8501) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 904 721,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 630 737,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2000,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 146,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 261 838,4 тысяч тенге;
2) затраты – 4 916 506,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 11 785,4 тысяч тенге;