Қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/9-7 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 19 шілдедегі № 82/16-7 шешімі
Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/9-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8501 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 566 288,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 630 737,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2000,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 146,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 923 405,6 мың теңге;
2) шығындар – 8 678 074,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 111 785,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111 785,4 мың теңге.";

О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 35/9-7 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 19 июля 2022 года № 82/16-7
Маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 35/9-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8501) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 566 288,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 630 737,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2000,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 146,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 923 405,6 тысяч тенге;
2) затраты – 8 678 074,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 111 785,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111 785,4 тысяч тенге";

2 352 801,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 044 223,6
оның iшiнде:
Қосшы қаласының атқарушы органдарын ұстауға
580 100,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 154,0
Қосшы қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39 837,3
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
8 453,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды
2 518,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
7 467,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
1 804,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 410,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Ұрпақтар келісімшарты"
460,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Алғашқы жұмыс орны" жобасы
735,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек толеуге
153,2
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
306,3
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
750,0
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
1 780,8
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
1 000,0
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға
10 000,0
Қосшы қаласының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
13 664,0
Қосшы мәдениет ұйымы үшін ГАЗ А65R35 микроавтобусты сатып алуға
13 664,0
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
503 044,4
Қосшы қаласы, скверлерді жайластыру
30 000,0
Қосшы қаласында спорттық құрал-жабдықтары бар балаларға арналған кешенді алаңдарды орнату
30 856,0
Қосшы қаласы 2 балалар алаңын орнату
40 000,0
Қосшы қаласы, контейнерлік алаңдарды орнату
29 120,0
Қосшы қаласындағы орталық қазандықты ағымдағы жөндеу
150 000,0
Қосшы қаласы "Лесная поляна" ТА электрмен жабдықтау желілерін ағымдағы жөндеу
27 085,1
Ақмола облысы Қосшы қаласы электрмен жабдықтау желілерін ағымдағы жөндеу 1 пуск кешені
9 452,8
Қосшы қаласында электрмен қамтуды техникалық қызмет көрсету
10 000,0
Қосшы қаласында қосымша балалар алаңын орнату (7 алаң)
70 000,0
Ақмола облысының Қосшы қаласында КНС ағымдағы жөндеу
85 847,3
Ақмола облысының Қосшы қаласында суды бұру желілерін ағымдағы жөндеу
20 683,2
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
780 611,9
Қосшы қаласы, қысқы күтіп ұстау - қарды тазалау

2 352 801,6
Целевые текущие трансферты
2 044 223,6
в том числе:
На содержание исполнительных органов города Косшы
580 100,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 154,0
Отдел занятости и социальных программ города Косшы
39 837,3
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
8 453,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2 518,0
На обеспечение льготного проезда
7 467,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
1 804,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 410,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
460,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
735,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
153,2
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне
306,3
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
1 780,8
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
1 000,0
На создание центров по поддержке семей
10 000,0
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта города Косшы
13 664,0
На приобретение микроавтобуса ГАЗ А65R35 для Косшынского Дома культуры
13 664,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
503 044,4
Обустройство скверов, город Косшы
30 000,0
Установка комплексных площадок – детские со спортивным инвентарем в городе Косшы
30 856,0
Установка 2-х детских площадок в г. Косшы
40 000,0
Установка контейнерных площадок, город Косшы
29 120,0
Текущий ремонт центральной котельной в городе Косшы
150 000,0
Текущий ремонт сетей электроснабжения ЖМ "Лесная поляна" города Косшы
27 085,1
Текущий ремонт сетей электроснабжения в городе Косшы Акмолинской области, 1 пусковой комплекс
9 452,8
Техническое обслуживание электроснабжения в г. Косшы
10 000,0
Установка дополнительных детских площадок в г.Косшы (7 площадок)
70 000,0
Текущий ремонт КНС в г. Косшы Акмолинской области
85 847,3
Текущий ремонт сетей водоотведения города Косшы Акмолинской области
20 683,2
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
780 611,9
Зимнее содержание – уборка снега, город Косшы

150 000,0
Қосшы қаласының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
50 000,0
Қосшы қаласының Республика көшесін орташа жөндеу
298 252,1
Қосшы қаласы көшелерінің жолдарын себу мен тегістеу
100 000,0
Қосшы қ. көшелері мен орамішілік аумақтарды ағымдағы ұстау
100 000,0
Қосшы қаласында "Лесная Поляна" ТА ішкі кварталдық өту жолдарын ағымдағы жөндеу
50 000,0
Қосшы қаласында "Лесная Поляна" ТА су өткізу науаларын орнату
32 359,8
Қосшы қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
125 812,0
Егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарларды, даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге
125 812,0
Дамытуға трансферттер
208 578,0
оның iшiнде:
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
52 000,0
Қаражар ауылынан Қосшы қаласына дейін су құбырының құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
20 000,0
Қосшы қаласында электрмен қамту желілерінің құрылысына ЖСҚ әзірлеу
32 000,0
Қосшы қаласының құрылыс бөлімі
156 578,0
Ақмола облысы, Қосшы қаласында орналасқан көп пәтерлі тұрғын үй кешені, 018 есептік орам, жер учаскесі 1160. Бас жоспар. Түзету.
138 576,0
Қосшы қаласында әкімшілік ғимараттың құрылысына ЖСҚ әзірлеу (1 позиция)
6 001,0
Қосшы қаласында әкімшілік ғимараттың құрылысына ЖСҚ әзірлеу (2 позиция)
6 001,0
Қосшы қаласында Мәдениет үйінің құрылысына ЖСҚ әзірлеу (байлау)
6 000,0
Бюджеттік кредиттер
100 000,0
оның iшiнде:
Қосшы қаласының құрылыс бөлімі
100 000,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
100 000,0

150 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой города Косшы
50 000,0
Средний ремонт ул. Республика г.Косшы
298 252,1
Отсыпка и грейдирование дорог улиц г. Косшы
100 000,0
Текущее содержание улиц и внутриквартальных территорий г. Косшы
100 000,0
Текущий ремонт внутриквартальных проездов ЖМ "Лесная поляна" города Косшы
50 000,0
Устройство водопропускных лотков в ЖМ "Лесная поляна" г. Косшы
32 359,8
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Косшы
125 812,0
На разработку генеральных планов с проектом детальной планировки, схем развития и застройки
125 812,0
Трансферты на развитие
208 578,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
52 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство водовода от села Каражар до города Косшы
20 000,0
Разработка ПСД на строительство сетей электроснабжения города Косшы (4 очередь)
32 000,0
Отдел строительства города Косшы
156 578,0
Многоквартирный жилой комплекс, расположенный Акмолинская область, город Косшы, учетный квартал 018, земельный участок 1160. Генеральный план. Корректировка.
138 576,0
Разработка ПСД на строительство административного здания в г.Косшы (поз. 1)
6 001,0
Разработка ПСД на строительство административного здания в г.Косшы (поз. 2)
6 001,0
Разработка ПСД, строительство Дома культуры (привязка) г.Косшы
6 000,0
Бюджетные кредиты
100 000,0
в том числе:
Отдел строительства города Косшы
100 000,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
100 000,0