Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № С-13/2 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № С-24/3 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № С-13/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26050 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 785 085,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 324 943,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 214 144,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 311 225,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 934 772,6 мың теңге;
2) шығындар – 39 993 581,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 158 240,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55 134,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 213 374,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 338 547,6 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 338 547,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 611 196,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 611 196,9 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 345 410,0 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 14 075,1 мың теңге сомасында;
жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдауға 6 876,3 мың теңге сомасында;
санитарияны қамтамасыз етуге 670,0 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 5 590,0 мың теңге сомасында;
көшелерді жарықтандыруға 6 300,0 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 3 678,0 мың теңге сомасында;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға 17 030,0 мың теңге сомасында;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға 291 190,6 мың теңге;
2) 27 395,6 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 1 422,1 мың теңге сомасында;
санитарияны қамтамасыз етуге 11 290,9 мың теңге сомасында;
абаттандыруға мен көгалдандыруға 11 826,6 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № С-13/2 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2022 года № С-24/3
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № С-13/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26050) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 785 085,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 29 324 943,7 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 214 144,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 311 225,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 934 772,6 тысячи тенге;
2) затраты – 39 993 581,7 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 158 240,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 134,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 213 374,9 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 338 547,6 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 338 547,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 611 196,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 611 196,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены:
1) трансферты в сумме 345 410,0 тысяч тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 14 075,1 тысяч тенге;
на поддержку культурно-досуговой работы на местном уровне в сумме 6 876,3 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии в сумме 670,0 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 5 590,0 тысяч тенге;
на освещение улиц в сумме 6 300,0 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 3 678,0 тысяч тенге;
на организацию водоснабжения населенных пунктов в сумме 17 030,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в сумме 291 190,6 тысяч тенге;
2) трансферты в сумме 27 395,6 тысяч тенге поселку Станционный, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 1 422,1 тысячи тенге;
на обеспечение санитарии в сумме 11 290,9 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 11 826,6 тысяч тенге;

автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 2 856,0 мың теңге сомасында;
3) 348 781,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 278 008,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 70 773,0 мың теңге сомасында.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 және 2021 жылдары бөлінген 44 591,1 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, 3 276 085,0 мың теңге сомасында тұрғын үйдің құрылысына, 168 783,8 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуді ескерілсін.";
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 461 020,8 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
54,8 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
142,3 мың теңге сомасында тұрғын үйлердің құрылысына;
241,2 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;
387 665,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға;
72 917,5 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысын.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 - қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетінші шақырылған Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Р.Калишев
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 5 желтоқсандағы
№ С-24/3 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-13/2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 2 856,0 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 348 781,0 тысяча тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 278 008,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 70 773,0 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в затратах городского бюджета на 2022 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 и 2021 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 44 591,1 тысяча тенге, на строительство жилья в сумме 3 276 085,0 тысяч тенге и на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 168 783,8 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в затратах городского бюджета на 2022 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 461 020,8 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 54,8 тысячи тенге;
на строительство жилья в сумме 142,3 тысячи тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло - водоснабжения и водоотведения в сумме 241,2 тысяча тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости за счет внутренних займов в сумме 387 665,0 тысяч тенге;
на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 72 917,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кокшетауского городского
маслихата седьмого созыва
Р.Калишев
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 5 декабря
2022 года № С-24/3
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № С-13/2
Городской бюджет на 2022 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

39 993 581,7
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
1 766 065,1
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
54 959,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
53 066,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 892,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
448 036,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
397 883,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 489,1
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 932,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
23 730,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 583,9
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
8 583,9
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
57 526,4
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 456,4
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
70,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
43 450,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 450,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
86 536,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 536,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
37,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
37,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
80 778,5
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 778,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
816 608,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
372 363,1
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
444 245,2
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

39 993 581,7
01
Государственные услуги общего характера
1 766 065,1
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
54 959,1
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
53 066,2
003
Капитальные расходы государственного органа
1 892,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
448 036,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
397 883,9
003
Капитальные расходы государственного органа
13 489,1
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 932,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
23 730,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 583,9
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
8 583,9
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
57 526,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
57 456,4
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
70,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
43 450,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
43 450,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
86 536,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
86 536,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
37,0
040
Развитие объектов государственных органов
37,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
80 778,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
80 778,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
816 608,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
372 363,1
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
444 245,2
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

169 548,7
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
153 573,7
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 975,0
02
Қорғаныс
7 252 728,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 252 728,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
40 104,4
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7 212 623,7
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
213 191,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
213 191,6
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
213 191,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 500 603,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
419 297,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
419 297,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
71 605,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
71 605,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 454 263,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
320 929,8
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 793,8
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 500,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 291,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
430 242,2
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
117 916,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
334 843,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
127850,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

169 548,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
153 573,7
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 975,0
02
Оборона
7 252 728,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7252728,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
40 104,4
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7 212 623,7
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
213 191,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
213 191,6
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
213 191,6
003
Капитальные расходы государственного органа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 500 603,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
419 297,0
010
Государственная адресная социальная помощь
419 297,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
71 605,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
71 605,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 454 263,5
004
Программа занятости
320 929,8
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 793,8
007
Оказание жилищной помощи
10 500,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 291,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
430 242,2
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
117 916,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
334 843,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
127 850,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

54 156,2
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
667 381,8
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді - мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 396,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
878 911,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
878 911,0
13
Басқалар
1 190 116,1
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
1 720,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1 720,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
587 000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
587 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
601 396,1
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
601 396,1
14
Борышқа қызмет көрсету
461 020,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
461 020,8
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
461 020,8
15
Трансферттер
17 091 619,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17 091 619,2
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
33 904,8
007
Бюджеттік алып қоюлар
6 811 954,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
9 394 440,0
038
Субвенциялар
348 781,0
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
893,8
053
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
38 854,5
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
462 791,1
III. Таза бюджеттік кредиттеу:
- 158 240,9
Бюджеттік кредиттер
55 134,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
55 134,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

54 156,2
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
667 381,8
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 396,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
878 911,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
878 911,0
13
Прочие
1 190 116,1
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
1 720,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
1 720,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
587 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
587 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
601 396,1
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
601 396,1
14
Обслуживание долга
461 020,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
461 020,8
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
461 020,8
15
Трансферты
17 091 619,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17 091 619,2
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
33 904,8
007
Бюджетные изъятия
6 811 954,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
9 394 440,0
038
Субвенции
348 781,0
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахста
893,8
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
38 854,5
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
462 791,1
III. Чистое бюджетное кредитование:
- 158 240,9
Бюджетные кредиты
55 134,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
55 134,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

55 134,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
55 134,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
213 374,9
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
213 374,9
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
213 374,9
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
338 547,6
қаржы активтерін сатып алу
338 547,6
13
Басқалар
338 547,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
338 547,6
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
338 547,6
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
611 196,9
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
- 611 196,9
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 5 желтоқсандағы
№ С-24/3 шешіміне
2-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-13/2 шешіміне
4 қосымша
2022 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1 202 896,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 137 178,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
109 219,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
995 666,2
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
265 012,0
Балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
51 886,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
46 475,0
Протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнайы жүріп-тұру құралдары (кресло-арбалар), техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдары кеңейту, ақпаратты Брайль қарпімен енгізу/шығару арқылы сөйлеу синтезі бар портативтік тифлокомпьютер
99 089,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту, Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз ету
59 230,0
Санаторий-курорттық емдеу
23 264,4
Ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге
17 957,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
256 969,8
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
175 783,0
Көкшетау қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
31 812,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
31 812,0
Көкшетау қаласының мәслихатының аппараты
481,1
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
481,1
Нысаналы даму трансферттерi
10 584,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
10 584,0

55 134,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
55 134,0
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
213 374,9
01
Погашение бюджетных кредитов
213 374,9
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
213 374,9
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
338 547,6
приобретение финансовых активов
338 547,6
13
Прочие
338 547,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
338 547,6
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
338 547,6
V. Дефицит (профицит) бюджета
611 196,9
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
- 611 196,9
Приложение 2 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 5 декабря
2022 года № С-24/3
Приложение 4 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № С-13/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета бюджету города Кокшетау на 2022 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 202 896,3
Целевые текущие трансферты
1 137 178,3
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
109 219,0
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
995 666,2
На выплату государственной адресной социальной помощи
265 012,0
На гарантированный социальный пакет детям
51 886,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
46 475,0
Протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портативный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом/выводом информации шрифтом Брайля
99 089,0
Увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами, обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
59 230,0
Санаторно-курортное лечение
23 264,4
Оказание услуг специалиста жестового языка
17 957,0
На развитие продуктивной занятости
256 969,8
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
175 783,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Кокшетау
31 812,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
31 812,0
Аппарат маслихата города Кокшетау
481,1
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
481,1
Целевые трансферты на развитие
10 584,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
10 584,0

Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданы Солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде бес көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер мен абаттандыру құрылысы (позиция А,Б,В,Г,Д) (Сыртқы газбен жабдықтау желілері)
10 584,0
Бюджеттік кредиттер
55 134,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
55 134,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
55 134,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 5 желтоқсандағы
№ С-24/3 шешіміне
3-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-13/2 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А, Б, В, Г, Д) (Наружные сети газоснабжения)
10 584,0
Бюджетные кредиты
55 134,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
55 134,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
55 134,0
Приложение 3 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 5 декабря
2022 года № С-24/3
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № С-13/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2022 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего

8 206 652,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 445 463,8
оның iшiнде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4 566,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
349 255,9
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15 731,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
69 781,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
22 756,0
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
4 227,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Алғашқы жұмыс орны" жобасы
3 806,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Ұрпақтар келісімшарты" жобасы
367,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
4 573,0
Мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
197 827,1
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек толеуге
13 937,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
4 000,0
Ұлы отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
11 500,8
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілетін
750,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 329 741,8
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
26 205,0
Көкшетау қаласы Абай- Жұмабек Тәшенов-Е.Н.Әуелбеков-Мәлік Ғабдуллин көшелерінің шекарасындағы аула аумақтарын күрделі жөндеу
144 227,0
Көкшетау қаласында мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн және жылжымайтын мүлiктi алып қою
293 326,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
93 813,1
Көкшетау қаласы көшелері мен алаңдарын күтіп ұстау
92 471,4
Ағымдағы жөндеу ПС 35/110 Кв (Нұрлы көш)
100 375,3
Көкшетау қаласында коммуналдық мүлікті жөндеу
190 673,8
СТҒ көлденең тұндырғыштарды жөндеу
4 843,0
Жайлау шығын ауданында көлемі 250 м3 болатын 4 пайдаланылмайтын ТСР тазарту және гидрооқшаулау
2 421,6
Көкшетау қаласында тереңдігі 100м 6 ұңғыманы бұрғылау
28 515,0
Красный Яр ауылында V 50 м3 су мұнарасын ағымдағы жөндеу

8 206 652,8
Целевые текущие трансферты
4 445 463,8
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 566,0
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
349 255,9
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
15 731,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
69 781,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
22 756,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
4 227,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
3 806,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
367,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
4 573,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
197 827,1
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
13 937,0
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
4 000,0
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне
11 500,8
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Кокшетау
2 329 741,8
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
26 205,0
Капитальный ремонт дворовых территорий в пределах улиц Абая – Жумабека Ташенова – Е.Н.Ауельбекова – Малика Габдуллина в городе Кокшетау
144 227,0
Изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей в городе Кокшетау
293 326,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
93 813,1
Содержание улиц и площадей города Кокшетау
92 471,4
Текущий ремонт ПС 35/110 Кв (Нурлы кош)
100 375,3
Ремонт объектов коммунальной собственности в городе Кокшетау
190 673,8
Ремонт горизонтальных отстойников ВОС
4 843,0
Очистка и гидроизоляция 4-х неэксплуатируемых РЧВ объемом по 250 м3 в микрорайоне "Жайлау"
2 421,6
Бурение 6 скважин глубиной по 100м в городе Кокшетау
28 515,0
Текущий ремонт водонапорной башни V 50 м3 в селе Красный Яр

17 030,0
Көкшетау қаласы Станционный кенті аумағында Қылшақты өзені арқылы автомобиль көпірін орташа жөндеу
42 421,0
Көшетау қаласындағы Бейбітшілік шағын ауданындағы жолды орташа жөндеу
75 000,0
Көкшетау қаласы жолаушылар тасымалын субсидиялау
697 911,0
Көкшетау қаласының көше-жол желілерін орташа және ағымдағы жөндеу
499 972,8
"Көкшетау қаласында КҚТҮ төлқұжаттау" АЖ енгізу
20 535,8
Көкшетау қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
0,1
Көкшетау қаласының бас жоспарын әзірлеу
0,1
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
1 745,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 745,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
1 760 155,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
1 760 155,0
Дамытуға трансферттер
2 341 546,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
247 870,0
"Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
247 870,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
607 633,5
Көкшетау қаласындағы Кенесары Қасымұлы көшесінен қан орталығына дейін Қопа көлінің жағалауын салу (1-кезек, қан орталығына бұрылудан Қылшақты өзені арқылы өтетін көпірге дейінгі учаске)
91 143,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының ескі әуежайдан бастап Сарыарқа шағын ауданына дейін Қопа көлінің жағалауы бойындағы жағалау аймағының құрылысы
88 597,5
Көкшетау қаласындағы Шоқан Уәлиханов көшесінен Бейбітшілік шағын ауданының жолдарын қайта жаңарту
180 923,0
Көкшетау қаласында Қылшақты өзені арқылы Т.Сүлейменов көшесі бойындағы автомобиль жолының көпірін қайта жаңарту
187 386,9
"Ақмола облысы Көкшетау қаласы Кенесары Қасымұлы көшесінен қан орталығына бұрылысқа дейінгі Қопа көлінің жағалауына бойлай жол салуға (Қылшақты өзенінен өтетін көпірден Мақтай Сағдиев көшесіне дейін 2-кезек; Мақтай Сағдиев көшесінен Кенесары Қасымұлы көшесіне дейін 3-кезек)" жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
59 583,1
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 486 042,5
Көкшетау қаласының М.Әуезов көшесінде (А.Пушкин-Мәлік Ғабдуллин көшелерінің учаскесінде) магистралды инженерлік жылумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
196 209,5
Ақмола облысының Көкшетау қаласында Бәйкен Әшімов көшесі бойымен (Қаныш Сәтпаев көшесінен Мәлік Ғабдуллин көшесіне дейін) ТМ-1 ТК-8 ден ТК11-А дейін 2ДУ700-ден 2ДУ700-ге дейін жылу магистралін салу және реконструкциялау
212 448,1
Ақмола облысының Көкшетау қаласында НПС-2-ден ТК-2-5 2Ду 700-ден 2ДУ 1000 мм-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау

17 030,0
Средний ремонт автомобильного моста через реку Кылшакты в районе путепровода на поселке Станционный в городе Кокшетау
42 421,0
Средний ремонт дорог в микрорайоне Бейбитшилик в городе Кокшетау
75 000,0
Субсидирование пассажирских перевозок в городе Кокшетау
697 911,0
Средний и текущий ремонт улично-дорожной сети города Кокшетау
499 972,8
Внедрение ИС "Паспортизация МЖД в городе Кокшетау"
20 535,8
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Кокшетау
0,1
Разработка генерального плана города Кокшетау
0,1
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
1 745,0
На увеличение размера подъемного пособия
1 745,0
Аппарат акима города Кокшетау
1 760 155,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
1 760 155,0
Трансферты на развитие
2 341 546,0
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
247 870,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу"
247 870,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Кокшетау
607 633,5
Строительство набережной зоны вдоль озера Копа от улицы Кенесары Касымулы до Центра крови в городе Кокшетау (1 очередь, участок от поворота на Центр крови до моста через речку Кылшакты)
91 143,0
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от старого аэропорта до микрорайона Сарыарка в городе Кокшетау Акмолинской области
88 597,5
Реконструкция дорог микрорайона Бейбітшілік от улицы ШоканаУалиханова в городе Кокшетау
180 923,0
Реконструкция моста автомобильной дороги по улице Т.Сулейменова через речку Кылшакты в городе Кокшетау
187 386,9
Разработка ПСД "Строительство дороги вдоль берега озера Копа от улицы Кенесары Касымулы до поворота на центр крови в городе Кокшетау Акмолинской области (2-я очередь от моста через речку Кылшакты до улицы Мактая Сагдиева; 3-я очередь от улицы Мактая Сагдиева до улицы Кенесары Касымулы)"
59 583,1
Отдел строительства города Кокшетау
1 486 042,5
Реконструкция магистральных инженерных сетей теплоснабжения по улице М.Ауэзова (на участке улиц А.Пушкина-Малика Габдуллина) города Кокшетау
196 209,5
Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 отТК-8 до ТК11-А с 2Ду700 на 2Ду700 по улице Байкен Ашимова (от улицы Каныша Сатпаева до улицы Малика Габдуллина) в городе Кокшетау Акмолинской области
212 448,1
Строительство и реконструкция тепломагистрали от НПС-2 до ТК-2-5 2ДУ 700 на 2ДУ 1000 мм в городе Кокшетау Акмолинской области

129 822,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының З.Темірбеков көшесі бойынша (Шәкәрім Құдайбердиев көшесінен Бәйкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
62 916,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында №1, №9А шағын ауданында қырық пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлау) құрылысы (3-позиция)
288 018,3
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай алаңы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байланыстыру) "(сыртқы инженерлік желілерсіз)
6 232,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде 8 көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (8-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
23 244,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция) (сметалық құжаттамасымен) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
17 593,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Станционный кентіндегі ішкі кварталдық инженерлік желілер (ауданы 514 және 60га учаскеде электрмен жабдықтау) құрылысы
102 000,0
Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (4-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
42 578,8
Ақмола облысының Көкшетау қаласында (2-позиция) тұрғын үй кешенінің құрылысы (байланыстыру) (ауданы 38,6 га учаскеде) (сыртқы инженерлік желілерсіз). Түзету
17 691,5
Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай көп пәтерлі 5 қабатты тұрғын үй (2-позиция) салу (сыртқы инженерлік желілерсіз)
89 267,4
Көкшетау қаласының №2 Зарап Темірбеков көшесінде жапсарлас салынған паркингі бар 292 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыру (Ю.Гагарин көшесінде кәріз коллекторын салу)
76 057,9
Ақмола облысы, Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіндегі 38, 6 га жер участігінде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлердің (байлау) құрылысы (позиция 6)
122 082,2
Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру жылумен жабдықтау желілері" (1,2,3 позиция)
1 205,9
Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілер салу және абаттандыру (1,2,3 позиция) Сыртқы электрмен жабдықтау
2 769,7
Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (1,2,3 позиция) "Абаттандыру және сыртқы телефондандыру желілері"
21 958,5
Ақмола облысы, Көкшетау қаласында 108 пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үй (ауданы 38,6 га учаскеде) құрылысы (3-позиция). (Сыртқы инженерлік желілерсіз)

129 822,5
Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице Зарапа Темирбекова (от улицы Шакарима Кудайбердиева до улицы Байкен Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области
62 916,0
Строительство пятиэтажного сорокаквартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне №1, №9А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
288 018,3
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 2)
6 232,5
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 8)" (без наружных инженерных сетей)
23 244,0
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, севернее микрорайона Коктем (со сметной документацией) (без наружных инженерных сетей)
17 593,5
Строительство внутриквартальных инженерных сетей (электроснабжения) (на участке площадью 514га и 60га) в поселке Станционный города Кокшетау
102 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 4)" (без наружных инженерных сетей)
42 578,8
Строительство жилого комплекса (привязка) (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2), (без наружных инженерных сетей). Корректировка
17 691,5
Строительство многоквартирного 5-этажного жилого дома (позиция 2) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау (без наружных инженерных сетей)
89 267,4
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова №2 города Кокшетау Акмолинской области (Строительство канализационного коллектора по улице Ю.Гагарина)
76 057,9
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилыхдомов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция1) (без наружных инженерных сетей)
122 082,2
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау (позиция 1,2,3) "Сети теплоснабжения"
1 205,9
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау (позиция 1,2,3) "Наружное электроснабжение"
2 769,7
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау (позиция 1,2,3) "Благоустройство и наружные сети телефонизации"
21 958,5
Строительство 108-ми квартирных девятиэтажных жилых домов (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау, Акмолинской области (позиция 3). (Без наружных инженерных сетей)

41 051,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (1,2,3 позиция) "абаттандыру және сыртқы телефондандыру желілері" (Сыртқы газбен жабдықтау желілері)
32 894,7
Бюджеттік кредиттер
1 419 643,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 419 643,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
1 419 643,0

41 051,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау (позиция 1,2,3) "Наружные сети газоснабжения"
32 894,7
Бюджетные кредиты
1 419 643,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
1 419 643,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
1 419 643,0