2023-2025 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С-25/12 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы, 2-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2023–2025 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 008 213,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 42 964,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4739,7 мың теңге;
трансферттер түсімі –960 509,0 мың теңге;
2) шығындар –1 013 788,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 574,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 574,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 24.11.2023 № С-8/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете Красноярского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № С-25/12.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 008 213,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42 964,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4739,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 960 509,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 013 788,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 574,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 574,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24.11.2023 № С-8 /3 (вводится в действие с 01.01.2023).

2. 2023 жылға арналған Краснояр ауылдық округі бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен 574 827,0 мың теңге көлемінде бюджеттік субвенция ескерілсін.
3. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және тарифтiк мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.

2. Учесть, что в составе поступлений бюджета Красноярского сельского округа на 2023 год предусмотрена бюджетная субвенция из бюджета города Кокшетау в сумме 574 827,0 тысяч тенге.
3. Предусмотреть специалистам социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.