Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-11/10 "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 7С-12/5 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-11/10 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101 187 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 435 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 91 722 мың теңге;
2) шығындар – 102 270,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 083,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 083,6 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 984 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 360 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 86 624 мың теңге;
2) шығындар – 112 879,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 895,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 895,2 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 330,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 749 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 77 364,4 мың теңге;
2) шығындар – 90 983,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 652,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С-11/10 "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30 марта 2022 года № 7С-12/5
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С-11/10 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 187 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 435 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91 722 тысячи тенге;
2) затраты – 102 270,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 083,6 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 083,6 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 984 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 360 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 624 тысячи тенге;
2) затраты – 112 879,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 895,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 895,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 330,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 217 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 749 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77 364,4 тысячи тенге;
2) затраты – 90 983,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 652,9 тысячи тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 652,9 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 564 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 919 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 777 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58 868 мың теңге;
2) шығындар – 66 018,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 454,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 454,1 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022-2024 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 967,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 545 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 110 302,8 мың теңге;
2) шығындар – 112 493,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 525,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 525,5 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022-2024 жылдарға арналған Изобильный ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 756 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 424 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 192 мың теңге;
2) шығындар – 32 769,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13,4 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2022-2024 жылдарға арналған Қырық құдық ауылының бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 802,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 559 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 132 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 652,9 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 564 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 919 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 777 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 868 тысяч тенге;
2) затраты – 66 018,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 454,1 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 454,1 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Карабулак на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 967,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 545 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110 302,8 тысячи тенге;
2) затраты – 112 493,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 525,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 525,5 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Изобильное на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 756 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 424 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 192 тысячи тенге;
2) затраты – 32 769,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 13,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13,4 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Кырык кудык на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 802,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 559 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 132 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;