2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № С 31-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-бабы 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 733 889,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 550 311,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 202,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 98 558,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 061 816,1 мың теңге;
2) шығындар – 6 196 371,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -6 184,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 184,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -456 298,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 456 298,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 01.12.2023 № С 11-1 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 216 713,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
Урюпин ауылдық округіне 29 279,0 мың теңге;
Кеңес ауылдық округіне 30 507,0 мың теңге;
Наумов ауылдық округіне 27 875,0 мың теңге;
Қарасай ауылдық округіне 24 495,0 мың теңге;
Новорыбин ауылдық округіне 22 622,0 мың теңге;
Еңбек ауылдық округіне 25 371,0 мың теңге;
Жалғызқарағай ауылдық округіне 30 200,0 мың теңге;
Азат ауылы 26 364,0 мың теңге.
3. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2023 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2023 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
5. Аудандық бюджетте 2023 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 11 184,6 мың теңге сомасында қарыз өтелуі ескерілсін.

О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2022 года № С 31-1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 733 889,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 550 311,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 202,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 98 558,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 061 816,1 тысяч тенге;
2) затраты – 6 196 371,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -6 184,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 184,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -456 298,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 456 298,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 01.12.2023 № С 11-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов в сумме 216 713,0 тысяч тенге, в том числе:
Урюпинский сельский округ 29 279,0 тысяч тенге;
Кенесский сельский округ 30 507,0 тысяч тенге;
Наумовский сельский округ 27 875,0 тысяч тенге;
Карасайский сельский округ 24 495,0 тысяч тенге;
Новорыбинский сельский округ 22 622,0 тысяч тенге;
Енбекский сельский округ 25 371,0 тысяч тенге;
Жалгызкарагайский сельский округ 30 200,0 тысяч тенге;
село Азат 26 364,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2023 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2023 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 11 184,6 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 01.12.2023 № С 11-1 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2023 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция көлемі 869 031,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Ауданның 2023 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 19 525,8 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 01.12.2023 № С 11-1 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 01.12.2023 № С 11-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2023 год предусмотрен объем субвенции из областного бюджета в сумме 869 031,0 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 19 525,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 01.12.2023 № С 11-1 (вводится в действие с 01.01.2023).

8. 2023 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне 6-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
9. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне 7-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.

8. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2023 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов согласно приложению 6.
9. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2023 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов согласно приложению 7.

25 270,8
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
25 270,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
411 709,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
411 709,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 280,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
60 544,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 270,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
13 941,2
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55 404,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
707,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
479,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
98 570,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
28 287,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28 615,5
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
22 312,8
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
14 194,7
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 626 523,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 143 719,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
421 736,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
78 034,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 211 949,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
432 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
482 803,5
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
5 689,3
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету

25 270,8
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
25 270,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
411 709,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
411 709,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64 280,0
002
Программа занятости
60 544,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 270,8
005
Государственная адресная социальная помощь
13 941,2
006
Оказание жилищной помощи
100,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55 404,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
707,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
479,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
98 570,4
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
28 287,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28 615,5
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
22 312,8
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
14 194,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 626 523,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 143 719,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
421 736,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
78 034,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 211 949,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
432 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
482 803,5
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
5 689,3
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
51 745,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
51 745,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
313 296,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
313 296,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
69 393,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 627,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 036,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
365,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
365,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
22 168,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 168,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
18 543,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 543,0
02
Қорғаныс
19 811,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19 811,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 009,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 610,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11 192,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 440,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 440,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6 440,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
453 006,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
453 006,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
51 745,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
51 745,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
313 296,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
313 296,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
69 393,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
67 627,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 036,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
365,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
365,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
22 168,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
22 168,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
18 543,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
18 543,0
02
Оборона
19 811,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19 811,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 009,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 610,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11 192,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 440,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 440,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 440,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
453 006,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
453 006,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

73 999,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
209 834,0
Шағын және моноқалаларды дамытуға
209 834,0
Бюджеттік кредиттер
5 000,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 000,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
5 000,0
Ақкөл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С 31-1 шешіміне
5-қосымша
2023 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетiне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 01.12.2023 № С 11-1 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1 418 343,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 222 931,8
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87 260,8
Қандастар үшін көшуге арналған субсидияларға берілетін
241,5
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
12 182,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
7 102,7
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
9 688,0
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
28 624,9
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
24 270,8
Асқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
552,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
2 097,6
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек
2 501,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
110 930,0
Кадастрлық жоспар құру арқылы Ақкөл қаласының құрылыс салынған аумағындағы жерасты және жерүсті коммуникацияларын түгендеу
110 930,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
635 992,1
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
301 918,8
Автомобиль жолдарын жөндеуге әзірлеуге
252 950,7
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге
81 122,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
388 748,9
Мәдениет объектілерін жөндеуге
254 025,9
Мәдениет ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
134 723,0
Нысаналы даму трансферттерi
195 411,5
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
195 411,5
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға

73 999,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
209 834,0
На развитие малых и моногородов
209 834,0
Бюджетные кредиты
5 000,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 000,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
5 000,0
Приложение 5 к решению
Аккольского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года
№ С 31-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету района на 2023 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 01.12.2023 № С 11-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 418 343,3
Целевые текущие трансферты
1 222 931,8
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87 260,8
На субсидии на переезд для кандасов
241,5
На обеспечение льготного проезда
12 182,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 102,7
На выплату государственной адресной социальной помощи
9 688,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
28 624,9
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности.
24 270,8
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
552,0
На выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
2 097,6
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
2 501,3
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
110 930,0
Инвентаризация подземных и надземных коммуникаций на застроенной территории города Акколь с составлением кадастрового плана
110 930,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
635 992,1
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
301 918,8
На ремонт автомобильных дорог
252 950,7
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
81 122,6
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
388 748,9
На ремонт объектов культуры
254 025,9
На материально-техническое оснащение организациям культуры
134 723,0
Целевые трансферты на развитие
195 411,5
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
195 411,5
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда