Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 34/2 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26039 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 139 841,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 750 040,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 808,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 98 809,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 261 184,8 мың теңге;
2) шығындар – 16 602 684,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 168 894,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 238 914,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 70 019,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 38 013,7 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 38 013,7 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 18/2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 30 ноября 2022 года № 34/2
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 18/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26039) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 16 139 841,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 750 040,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 808,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 98 809,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 261 184,8 тысяч тенге;
2) затраты – 16 602 684,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 168 894,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 238 914,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 70 019,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 38 013,7 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 38 013,7 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

281 876,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
129 434,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
44 107,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 246,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 005,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 813,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
20 832,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49 438,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
87 291,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87 291,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 904,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
150,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 455,4
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 510,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
35 272,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 307 157,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 851 878,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6 851 878,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
170 334,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 681 544,1
2
Коммуналдық шаруашылық
1 418 524,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
696 193,7
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
297 167,3
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
322 998,8
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

281 876,8
002
Программа занятости
129 434,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
44 107,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 246,1
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 005,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 813,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20 832,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49 438,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
87 291,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87 291,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 904,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
150,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1 455,4
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 510,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
35 272,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 307 157,8
1
Жилищное хозяйство
6 851 878,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6 851 878,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
170 334,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 681 544,1
2
Коммунальное хозяйство
1 418 524,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
696 193,7
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
297 167,3
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
322 998,8
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
70 019,4
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
70 019,4
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
350 856,6
Аршалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 қарашадағы
№ 34/2 шешіміне
2 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 18/2 шешіміне
4 қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
8 895 252,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
871 252,9
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
1 458,9
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
578,0
Республикалық бюджеттен мәслихат депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
880,9
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 955,0
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 955,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
201 754,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
32 120,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 510,0
Республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7 771,0
Республикалық бюджеттен жұмыспен қамту өнімділігін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
110 010,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық - әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
43 614,0
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
70 019,4
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
70 019,4
Используемые остатки бюджетных средств
350 856,6
Приложение 2 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 30 ноября
2022 года № 34/2
Приложение 4 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 18/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
8 895 252,9
Целевые текущие трансферты
871 252,9
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
1 458,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
578,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение эффективности деятельности депутатов маслихата
880,9
Аппарат акима района (города областного значения)
2 955,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 955,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
201 754,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
32 120,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 510,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 771,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие продуктивности занятости
110 010,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико - социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
43 614,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

2 729,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 541,0
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 541,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
151 778,0
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
45 383,0
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
31 975,0
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу "Ауыл - ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру, оның ішінде:
74 420,0
Түрген ауылы, Жеңіс көшесі, 21 мекенжайындағы мәдениет үйін күрделі жөндеу
74 420,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
500 453,0
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
453,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
500 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 277,7
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
9 277,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
552,0
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
552,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
1 483,3
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 483,3
Нысаналы даму трансферттері

2 729,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 541,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 541,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
151 778,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
45 383,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
31 975,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі", в том числе:
74 420,0
Капитальный ремонт Дома культуры по адресу: село Турген, улица Женис, 21
74 420,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
500 453,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
453,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
500 000,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 277,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9 277,7
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
552,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
552,0
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
1 483,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 483,3
Целевые трансферты на развитие

7 785 086,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6 755 239,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округінің 42 Разъезінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (кәріз желілері) құрылысы
388 905,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы 6, 7 және 8 шағынауданында инженерлік– коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілері) құрылысы
419 491,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округінің 42 Разъезінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (кәріз желілері) құрылысы
292 427,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округінің Жалтыркөл ауылында инженерлік– коммуникациялық инфрақұрылым (көше– жол желілері) құрылысы
612 390,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында су құбыры желілері құрылысы
289 265,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округінің 42 Разъезінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (жол желілері) құрылысы
1 400 970,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы 6, 7 және 8 шағынауданында инженерлік– коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желілері) құрылысы
996 031,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы "Новоалександровка" 110/35/10 Кв ҚС реконструкциялау
462 692,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы 1,3,4,6,7,8 шағын аудандарында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желілері) құрылысы
1 893 068,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 029 847,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында, Жалтыркөл ауылында газ құбыры және олардың тармақтары құрылысы
529 847,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде газ құбыры және олардың тармақтары құрылысы
500 000,0
Бюджеттік кредиттер
283 914,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
283 914,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
283 914,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 қарашадағы
№ 34/2 шешіміне
3 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 18/2 шешіміне
5 қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
3 588 688,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 841 071,2
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
102,0
Облыстық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
102,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты

7 785 086,0
в том числе:
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6 755 239,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (канализационные сети) в Разъезде 42 Волгодоновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
388 905,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в микрорайоне 6, 7 и 8 в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
419 491,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в Разъезде 42 Волгодоновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
292 427,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (улично – дорожные сети) в селе Жалтырколь селького округа Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
612 390,0
Строительство водопроводных сетей в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
289 265,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (дорожные сети) в Разъезде 42 Волгодоновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
1 400 970,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (линии электропередач) в микрорайоне 6, 7 и 8 в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
996 031,0
Реконструкция ПС 110/35/10 Кв "Новоалександровка" в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
462 692,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (улично-дорожные сети) в микрорайонах 1,3,4,6,7,8 в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
1 893 068,0
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 029 847,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Жибек жолы, селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
529 847,0
Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
500 000,0
Бюджетные кредиты
283 914,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
283 914,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
283 914,0
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 30 ноября
2022 года № 34/2
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 18/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
3 588 688,9
Целевые текущие трансферты
1 841 071,2
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
102,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
102,0
Аппарат акима района (города областного значения)

14 268,0
Облыстық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
778,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге материалдық-техникалық базаны нығайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13 490,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
91 489,4
Облыстық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
188,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11 037,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеу бойынша субсидияларға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 646,5
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 301,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14 193,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
44 107,0
Облыстық бюджеттен мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу, жестау тілі маманы, жеке көмекшілер қызметтерін көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7 997,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге "Бірінші жұмыс орны"жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

14 268,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
778,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на укрепление материально-технической базы
13 490,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
91 489,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
188,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
11 037,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
2 646,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда
5 301,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
14 193,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
44 107,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставления услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 997,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"

2 206,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге "Ұрпақтар келісімшарты"жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
230,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 450,4
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күнін мерекелеуге басқа мемлекеттердің аумағында жауынгерлік іс-қимыл ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
382,9
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
750,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
56,0
Облыстық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
56,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
53 036,2
Облыстық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
92,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге спорт объектілерінің спорт алаңдарын орнатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
45 097,2
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу "Ауыл - ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру, оның ішінде:
7 847,0
Түрген ауылы, Жеңіс көшесі, 21 мекенжайындағы мәдениет үйін күрделі жөндеу
7 847,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6 688,0
Облыстық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 095,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

2 206,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
230,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оказание единовременной социальной помощи ветеранам афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
2 450,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оказание единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне
382,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
56,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
56,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
53 036,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
92,0
Распределение целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на установку спортивных площадок объектов спорта
45 097,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі", в том числе:
7 847,0
Капитальный ремонт Дома культуры по адресу: село Турген, улица Женис, 21
7 847,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6 688,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 095,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размера подъемного пособия

4 593,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 659 874,1
Облыстық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
92,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
353 542,6
Аршалы ауданының қазандық жабдықтарын сатып алу (ауыстыру)
35 000,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінің жылу желілерін ағымдағы жөндеу
97 300,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінде автоматты газ тарату станциясын пайдалану
30 000,0
Аршалы ауданының орталық қазандығын, №1 қазандығын, ПТЛ-14 қазандығын ағымдағы жөндеу
140 000,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында дезинфекция жүргізу
1 649,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылын абаттандыру
4 816,0
Газбен жабдықтау объектілері бойынша құқық белгілейтін құжаттарды ресімдеу
44 777,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
294 867,3
Аршалы ауданының су құбырын ағымдағы жөндеу
100 000,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу (ұңғыма)
143 056,5
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу (ысырма немесе кері шойын клапандар)
51 810,8
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
1 011 372,2
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы жаяужолдарды орташа жөндеу
268 382,2
Ақмола облысы Аршалы ауданы 42 разъезд көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
1 439,7
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылының автомобиль жолдарын көшелерін күрделі жөндеу
96 110,3
Аршалы ауданы Түрген ауылындағы кентішілік жолдарды жөндеу
44 000,0
Аршалы ауданы Донецк ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
41 440,0
Аршалы ауданы Аршалы кентіндегі жаяужолдарды ағымдағы жөндеу
25 000,0
Аршалы ауданы Қостомар ауылындағы кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеу
35 000,0
Аршалы кентінің кентішілік жолдарын асфальтбетонмен орташа жөндеу
100 000,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу

4 593,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 659 874,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
92,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
353 542,6
Приобретение (замена) котельного оборудования Аршалынского района
35 000,0
Текущий ремонт тепловых сетей поселка Аршалы Аршалынского района
97 300,0
Эксплуатация автоматической газораспределительной станции в поселке Аршалы Аршалынского района
30 000,0
Текущий ремонт Центральной котельной, котельной №1, котельной ПТЛ-14 Аршалынского района
140 000,0
Проведение дезинфекции в селе Жибек жолы Аршалынского района
1 649,0
Благоустройство села Жибек жолы Аршалынского района
4 816,0
Оформление правоустанавливающих документов по объектам газоснабжения
44 777,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт системы водоснабжения и водоотведения, в том числе:
294 867,3
Текущий ремонт водопровода Аршалынского района
100 000,0
Текущий ремонт водопроводных сетей в селе Жибек жолы Аршалынского района (скважина)
143 056,5
Текущий ремонт водопроводных сетей в селе Жибек жолы Аршалынского района (задвижка или клапаны обратные чугунные)
51 810,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
1 011 372,2
Средний ремонт тротуаров в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
268 382,2
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц разъезда 42 Аршалынского района Акмолинской области
1 439,7
Капитальный ремонт автомобильных дорог улиц села Волгодоновка Аршалынского района Акмолинской области
96 110,3
Ремонт внутрипоселковых дорог в селе Турген Аршалынского района
44 000,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Донецкое Аршалынского района
41 440,0
Текущий ремонт тротуаров в поселке Аршалы Аршалынского района
25 000,0
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог в селе Костомар Аршалынского района
35 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог поселка Аршалы
100 000,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Жибек жолы Аршалынского района

400 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 257,5
Облыстық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
96,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарларды, даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
15 161,5
Жалтыркөл ауылын дамыту және салу сызбаларын әзірлеу
15 161,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
300,0
Облыстық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
300,0
Нысаналы даму трансферттері
1 597 617,7
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 516 604,0
Жібек жолы ауылында су құбыры желілері құрылысы
29 061,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
1 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желісі) құрылысы
385 161,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібекжолы ауылындағы 6, 7 және 8 шағынауданында инженерлік– коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желілері) құрылысы
75 850,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібекжолы ауылындағы 6, 7 және 8 шағынауданында инженерлік– коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілері) құрылысы
46 610,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібекжолы ауылындағы 1,3,4,6,7,8 шағын аудандарында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желілері) құрылысы
439 545,0
"Аршалы кентінде 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы"жұмыс жобасын түзету. 4 және 5 қабаттарды алып тастау. Аршалы кентінде 27 пәтерлі тұрғын үй құрылысы
16 125,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желілері) құрылысы
120 000,0
Ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау - сметалық құжаттаманы әзірлеу, Бабатай станциясы бойынша сумен жабдықтаудың таратушы желілерін реконструкциялау
1 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы "Новоалександровка" 110/35/10 Кв ҚС реконструкциялау

400 000,0
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 257,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
96,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку генеральных планов с проектом детальной планировки, схем развития и застройки, в том числе:
15 161,5
Разработка схем развития и застройки села Жалтырколь
15 161,5
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
300,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
300,0
Целевые трансферты на развитие
1 597 617,7
в том числе:
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 516 604,0
Строительство водопроводных сетей в селе Жибек жолы
29 061,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
1 000,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (линия электропередачи) в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
385 161,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (линия электроснабжения) в микрорайоне 6, 7 и 8 в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
75 850,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в микрорайоне 6, 7 и 8 в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
46 610,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (улично - дорожные сети) в микрорайоне 1, 3, 4, 6, 7, 8 селе Жибек жолы
439 545,0
Корректировка рабочего проекта "Строительство 45-ти квартирного жилого дома в поселке Аршалы". Исключение 4 и 5 этажей. Строительство 27-ми квартирного жилого дома в поселке Аршалы
16 125,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (улично-дорожные сети) в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
120 000,0
Разработка проектно - сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей водоснабжения по станции Бабатай
1 000,0
Реконструкция ПС 110/35/10 киловатт "Новоалександровка" в селе Жибек жолы Аршалынского района

50 000,0
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында РП - 2 құрылысы
269 777,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Қойгелді ауылы мекенжайында орналасқан хоккей бойынша жаттығу базасы құрылысы
80 267,0
Ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, қайта қолдану жобасын байланыстыру, Аршалы ауданы Жібек Жолы ауылында мал қорымдары құрылысы
2 208,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
81 013,7
Жарғылық капиталды ұлғайту
38 013,7
"Аршалы ауданы Аршалы кентінде газ құбыры және олардың тармақтары құрылысы" жобалау-сметалық құжаттамасын түзету
10 000,0
"Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында газ құбыры және олардың тармақтары құрылысы" жобалау-сметалық құжаттамасын түзету
13 000,0
"Аршалы ауданы Жібек Жолы ауылының 7 шағын ауданындағы көпірді реконструкциялау" жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
10 000,0
"Аршалы ауданы Жібек Жолы ауылының 8-шағын ауданындағы көпірді реконструкциялау" жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
10 000,0
Бюджеттік кредиттер
150 000,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
150 000,0
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін ішкі нарықта айналысқа шығу үшін облыстың жергілікті атқарушы органдары шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздар шығарудан түсетін түсімдердің сомаларын бөлу
150 000,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 қарашадағы
№ 34/2 шешіміне
4 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 18/2 шешіміне
6 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
1 656 598,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 656 598,6
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 272,1
Республикалық бюджеттен мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық - әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
35 272,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 550 273,4
Облыстық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
6 465,0
Жібек жолы ауылын абаттандыру
4 816,0
Жібек жолы ауылында дезинфекция жүргізу

50 000,0
Строительство РП-2 в селе Жалтырколь Аршалынского района
269 777,0
Строительство тренировочной базы по хоккею, расположенной по адресу: Акмолинская область Аршалынский район село Койгельды
80 267,0
Привязка проекта повторного применения с проведением вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильников в селе Жибек жолы Аршалынского района
2 208,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
81 013,7
Увеличение уставного капитала
38 013,7
Корректировка проектно-сметной документации "Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы Аршалынского района"
10 000,0
Корректировка проектно-сметной документации "Строительство газопровода и ответвления от них в селе Жибек жолы Аршалынского района"
13 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Реконструкция моста в 7-м микрорайоне села Жибек жолы Аршалынского района
10 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Реконструкция моста в 8-м микрорайоне села Жибек жолы Аршалынского района
10 000,0
Бюджетные кредиты
150 000,0
в том числе:
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
150 000,0
Распределение сумм поступлений от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
150 000,0
Приложение 4 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 30 ноября
2022 года № 34/2
Приложение 6 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года №18/2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам поселка и сельских округов на 2022 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 656 598,6
Целевые текущие трансферты
1 656 598,6
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 272,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико- социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
35 272,1
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 550 273,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
6 465,0
Благоустройство села Жибек жолы
4 816,0
Проведение дезинфекции в селе Жибек жолы

1 649,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
976 372,2
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы жаяужолдарды орташа жөндеу
268 382,2
Жібек жолы ауылындағы көше-жол желісін орташа жөндеу
400 000,0
Аршалы кентіндегі тротуарларды ағымдағы жөндеу
25 000,0
Аршалы кентінің кентішілік жолдарын асфальтбетонмен орташа жөндеу
100 000,0
Аршалы ауданы Түрген ауылындағы кентішілік жолдарды жөндеу
44 000,0
Аршалы ауданы Донецк ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
41 440,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы 42 Разъезд көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
1 439,7
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылының кентішілік автомобиль жолдарын көшелерін күрделі жөндеу
96 110,3
Республикалық бюджеттен көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
500 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
500 000,0
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын аудандық бюджет қаражаты есебінен бөлу, оның ішінде:
67 435,2
Анар станциясындағы жергілікті су тазарту станциясын ұстау
2 939,4
Анар станциясында жергілікті суды тазарту станциясына арналған су сорғысын орнату
710,0
Жаңа жылды мерекелеуге Аршалы кентінің орталық алаңын безендіру
9 795,0
Бұлақсай ауылы мен Ақжар ауылының ұңғымалары үшін 2 сорғы сатып алу
1963,4
Константинов ауылының су құбыры желілерін күрделі жөндеуге мемлекеттік сараптамамен жобалау-сметалық құжаттама дайындау
11 666,7
Жібек жолы ауылдық округіне қысқы кезеңде жолдарды күтіп ұстау
16 000,0
Жібек жолы ауылдық округінің ұңғымаларын ағымдағы жөндеу
15 000,0
Волгодонов ауылдық округі үшін су сорғыларын сатып алу
1 735,5
Бірсуат ауылдық округі үшін су сорғыларын сатып алу
1 396,4
Бірсуат ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеу
1 923,3
Анар ауылдық округі үшін су сорғыларын сатып алу
805,5
Аршалы кентінде қоқысты бұрғылау
3 500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
45 097,2
Спорт алаңдарын және спорт объектісін орнатуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
45 097,2
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында алаңқай орнату
34 907,1
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында алаңқай орнату
10 190,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

1 649,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
976 372,2
Средний ремонт тротуаров в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
268 382,2
Средний ремонт улично-дорожной сети в селе Жибек жолы
400 000,0
Текущий ремонт тротуаров в поселке Аршалы
25 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием поселковых дорог поселка Аршалы
100 000,0
Ремонт внутрипоселковых дорог в селе Турген Аршалынского района
44 000,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Донецкое Аршалынского района
41 440,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц Разъезда 42 Аршалынского района Акмолинской области
1 439,7
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц села Волгодоновка Аршалынского района Акмолинской области
96 110,3
Распределение сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры, в том числе:
500 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
500 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов за счет средств районного бюджета, в том числе:
67 435,2
Содержание локальной станции очистки воды на станции Анар
2 939,4
Установка водяного насоса для локальной станции очистки воды на станции Анар
710,0
Оформление Центральной площади поселка Аршалы к празднованию Нового года
9 795,0
Приобретение 2-х насосов для скважин села Булаксай и села Акжар
1963,4
Изготовление проектно-сметной документации с государственной экспертизой на капитальный ремонт водопроводных сетей села Константиновка
11 666,7
Содержание дорог в зимний период сельскому округу Жибек жолы
16 000,0
Текущий ремонт скважин сельского округа Жибек жолы
15 000,0
Приобретение водяных насосов для Волгодоновского сельского округа
1 735,5
Приобретение водяных насосов для Берсуатского сельского округа
1 396,4
Текущий ремонт уличного освещения села Берсуат
1 923,3
Приобретение водяных насосов для Анарского сельского округа
805,5
Буртование мусора в поселке Аршалы
3 500,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
45 097,2
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета на установку спортивных площадок и объектом спорта, в том числе:
45 097,2
Установка площадки в селе Жибек жолы Аршалынского района
34 907,1
Установка площадки в селе Жалтырколь Аршалынского района
10 190,1
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

10 973,7
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8 970,7
Облыстық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 003,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 982,2
Түрген ауылдық округі үшін қызметтік автокөлік сатып алу
4 540,0
Мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
2 334,8
Аршалы кенті әкімдігінің ғимаратын ағымдағы жөндеу (интернет жүргізу, бейнебақылау орнату, электр жарығын ағымдағы жөндеу, қабырғаларды, есіктерді, төбелерді ағымдағы жөндеу)
3 349,9
Арнасай ауылдық округінде біліктілікті арттыру курстарына ақы төлеу және іссапар шығындарын төлеу
206,2
Жібек жолы ауылдық округі әкімінің аппаратында жаңадан енгізілген екі штат бірлігінің және штаттан тыс қызметкердің еңбекақы қорын төлеу
4 551,3

10 973,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8 970,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 003,0
Аппарат акима района (города областного значения)
14 982,2
Приобретение служебного автомобиля для сельского округа Турген
4 540,0
Оплата труда государственных служащих
2 334,8
Текущий ремонт здания акимата поселка Аршалы (проведение интернета, установка видеонаблюдения, текущий ремонт электроосвещения, текущий ремонт стен, дверей, потолков)
3 349,9
Оплата курсов повышения квалификации и выплата командировочных расходов в сельском округе Арнасай
206,2
Фонд оплаты труда двух вновь введенных штатных единиц и внештатного работника в аппарате акима сельского округа Жибек жолы
4 551,3