Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/11 "2022-2024 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 7С 19/11 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/11 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 187,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 862,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 11 325,0 мың теңге;
2) шығындар – 36 322,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 135,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 135,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 135,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Қамбатыров
Атбасар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 мамырдағы
№ 7С 19/11 шешіміне
1 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/11 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С 12/11 "О бюджете Полтавского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 мая 2022 года № 7С 19/11
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Полтавского сельского округа на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С 12/11 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Полтавского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 187,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 862,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 11 325,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36 322,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 135,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 135,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 135,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 27 мая
2022 года № 7С 19/11
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/11
Бюджет Полтавского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3 600,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3 100,0
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
233,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
233,0

3 600,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
500,0
На оплату труда административных государственных служащих
3 100,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
233,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
233,0