Астрахан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-18-5 "2022-2024 жылдарға арналған Каменка ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 7С-21-6 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Каменка ауылының бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-18-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162631 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Каменка ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21165,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1784,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19381,0 мың теңге;
2) шығындар – 21564,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -399,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 399,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
Астрахан аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 наурыздағы
№ 7С-21-6 шешіміне
1 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С-18-5 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Каменка ауылының бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С-18-5 "О бюджете села Каменка на 2022-2024 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 25 марта 2022 года № 7С-21-6
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджете села Каменка на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С-18-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 162631) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Каменка на 2022 – 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21165,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1784,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19381,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21564,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -399,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 399,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 25 марта
2022 года № 7С-21-6
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С-18-5
Бюджет села Каменка на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ