Астрахан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-17-2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 7С-26-2 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-17-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162207 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3826111,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер -711314,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 37136,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8266,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3069395,1 мың теңге;
2) шығындар - 3958265,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 35642,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 64323,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 28681,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 20419,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 20419,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -188215,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -188215,2 мың теңге.";
8 тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1 және 6-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының хатшысы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 10 маусымдағы
№ 7С-26-2 шешіміне
1 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-17-2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С-17-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2022 года № 7С-26-2
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С-17-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 162207) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022 – 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 3826111,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 711314,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 37136,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 8266,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3069395,1 тысяч тенге;
2) затраты - 3958265,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 35642,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 64323,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 28681,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 20419,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 20419,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -188215,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 188215,2 тысяч тенге.";
пункт 8 исключить;
приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Астраханского районного маслихата М.Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 10 июня
2022 года № 7С-26-2
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 7С-17-2
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

47669,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1025,4
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2028,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
77013,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
15133,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15133,3
02
Қорғаныс
26977,9
122
ААудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
26977,9
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4606,9
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
9268,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
13103,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3150,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3150,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3150,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
297983,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
297983,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38969,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
43820,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38822,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
31193,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25805,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
662,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
390,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3539,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

47669,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1025,4
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2028,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
77013,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
15133,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
15133,3
02
Оборона
26977,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
26977,9
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4606,9
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
9268,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
13103,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3150,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3150,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3150,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
297983,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
297983,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38969,1
002
Программа занятости
43820,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38822,0
005
Государственная адресная социальная помощь
31193,0
006
Оказание жилищной помощи
3000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25805,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
662,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
390,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3539,7
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида