Бұланды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-13/1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 ақпандағы № 7С-17/3 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-13/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26034 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7571575,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1106951,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34464,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 742962,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5687198,2 мың теңге;
2) шығындар – 6975942,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11439,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 18378,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6939,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 584194,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 584194,0 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С-13/1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 февраля 2022 года № 7С-17/3
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С-13/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26034) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7571575,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1106951,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 34464,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 742962,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5687198,2 тысячи тенге;
2) затраты – 6975942,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11439,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 18378,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6939,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 584194,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 584194,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

40701,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1070,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2500,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10168,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
24707,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18547,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6160,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
10607,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10607,0
02
Қорғаныс
16798,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16798,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7496,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
8112,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1190,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3400,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3400,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3400,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
310219,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
310219,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30272,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
58863,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20400,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32726,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
600,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39213,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

40701,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1070,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2500,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10168,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
24707,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
18547,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6160,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
10607,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
10607,0
02
Оборона
16798,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16798,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7496,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
8112,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1190,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3400,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3400,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3400,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
310219,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
310219,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30272,0
002
Программа занятости
58863,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20400,0
005
Государственная адресная социальная помощь
32726,0
006
Оказание жилищной помощи
600,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39213,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

827,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
287,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
60901,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40512,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1000,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4499,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
20119,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
235165,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
226128,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
226128,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9037,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
4500,0
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
4000,0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
537,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
388060,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
36263,3
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16676,3
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8190,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
11397,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
240056,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14142,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
79151,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
84007,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
8967,0
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1000,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4350,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

827,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
287,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
60901,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40512,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1000,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4499,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
20119,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
235165,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
226128,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
226128,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
9037,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4500,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
4000,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
537,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
388060,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
36263,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16676,3
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
8190,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
11397,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
240056,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
14142,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
79151,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
84007,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8967,0
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1000,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4350,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций