Ерейментау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-20/2-21 "2022-2024 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 тамыздағы № 7С-30/6-22 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-20/2-21 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 281 954,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 117 516,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 11 950,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 152 488,0 мың теңге;
2) шығындар – 281 955,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,3 мың теңге.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 4, 5 және тиісінше 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 498,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 947,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 732,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 739,0 мың теңге;
2) шығындар – 34 253,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 755,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 755,8 мың теңге.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және тиісінше 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 363,0 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С-20/2-21 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25 августа 2022 года № 7С-30/6-22
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С-19/2-21 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 280 954,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 117 516,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 950,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 152 488,0 тысяч тенге;
2) затраты – 281 955,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,3 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 498,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 947,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 732,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 739,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34 253,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 755,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 755,8 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 363,0 тысяч тенге, в том числе:

152 488,0
1 070,0
150 214,0
1 204,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
686,0
472,0
214,0
0,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге (Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен)
598,0
598,0
0,0
0,0
Ақмола облысы Ерейментау қаласының көше-жол желісін орташа жөндеу (Қарасу бұрылысынан Каменный карьер көшесіне дейін 5 км), 2 кезек, 2,550 м
100 000,0
0,0
100 000,0
0,0
Ерейментау қаласының Мұқатов көшесі, Казахская көшесінің қиылысы бойындағы қала жолдарын орташа жөндеу
50 000,0
0,0
50 000,0
0,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1 204,0
0,0
0,0
1 204,0
Тайбай ауылдық округі әкімінің аппараты
1 572,0
1 054,0
138,0
380,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
691,0
553,0
138,0
0,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге (Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен)
501,0
501,0
0,0
0,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
380,0
0,0
0,0
380,0
Күншалған ауылдық округі әкімінің аппараты
1 471,0
748,0
150,0
573,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
524,0
374,0
150,0
0,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге (Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен)
374,0
374,0
0,0
0,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
573,0
0,0
0,0
573,0
Бестоғай ауылдық округі әкімінің аппараты
1 680,0
1 030,0
136,0
514,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
693,0
557,0
136,0
0,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге (Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен)
473,0
473,0
0,0
0,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
514,0
0,0
0,0
514,0
Ақмырза ауылдық округі әкімінің аппараты

152 488,0
1 070,0
150 214,0
1 204,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
686,0
472,0
214,0
0,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий (за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан)
598,0
598,0
0,0
0,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Ерейментау Акмолинской области (от поворота Карасу до улицы Каменный карьер 5 км), 2 очередь, 2,550 м
100 000,0
0,0
100 000,0
0,0
Средний ремонт городских дорог города Ерейментау по улице Мукатова, переулок улицы Казахская
50 000,0
0,0
50 000,0
0,0
На оплату труда государственных служащих
1 204,0
0,0
0,0
1 204,0
Аппарат акима Тайбайского сельского округа
1 572,0
1 054,0
138,0
380,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
691,0
553,0
138,0
0,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий (за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан)
501,0
501,0
0,0
0,0
На оплату труда государственных служащих
380,0
0,0
0,0
380,0
Аппарат акима Куншалганского сельского округа
1 471,0
748,0
150,0
573,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
524,0
374,0
150,0
0,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий (за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан)
374,0
374,0
0,0
0,0
На оплату труда государственных служащих
573,0
0,0
0,0
573,0
Аппарат акима Бестогайского сельского округа
1 680,0
1 030,0
136,0
514,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
693,0
557,0
136,0
0,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий (за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан)
473,0
473,0
0,0
0,0
На оплату труда государственных служащих
514,0
0,0
0,0
514,0
Аппарат акима Акмырзинского сельского округа