Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/6 "2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Бірсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № С-17/7 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Бірсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/6 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Бірсуат ауылдық округі бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 460 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 278 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 182 мың теңге;
2) шығындар – 41 360 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 900 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 900 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2022 жылға арналған Бірсуат ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 900 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 27 декабря 2021 года № С-12/6 "О бюджете Бирсуатского сельского округа района Биржан сал на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 10 июня 2022 года № С-17/7
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Бирсуатского сельского округа района Биржан сал на 2022 - 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № С-12/6 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бирсуатского сельского округа на 2022 – 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 460 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 278 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 182 тысяч тенге;
2) затраты – 41 360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 900 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 900 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете Бирсуатского сельского округа на 2022 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2022 года, в сумме 900 тысяч тенге.";