2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/11 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және 2-7-тармағына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 996,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 859 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 137,2 мың теңге;
2) шығындар – 61 683,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 687 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 687 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 05.12.2023 № С-7/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. 2023 жылға арналған Заурал ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 687 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 26.07.2023 № С-3/12 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округінің бюджетінің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
мүлікке салынатын салықтар;
көлік құралдарына салынатын салықтар;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер.

О бюджете Заураловского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 28 декабря 2022 года № С-25/11.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Заураловского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 996,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 859 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 137,2 тысяч тенге;
2) затраты – 61 683,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 687 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 687 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 05.12.2023 № С-7/11 (вводится в действие с 01.01.2023).
1-1. Учесть, что в бюджете Заураловского сельского округа на 2023 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2023 года, в сумме 687 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26.07.2023 № С-3/12 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить доходы бюджета Заураловского сельского округа района Биржан сал за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
налогов на имущество;
налога на транспортные средства;
поступления за пользование природных и других ресурсов.

3. 2023 жылға арналған Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округінің бюджетінде субвенциялар көлемі 30 909 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4. 2023 жылға арналған Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округінің бюджет түсімдерінің құрамында 4-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
5. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы
мәслихатының хатшысы
С.Шәуенов
Біржан сал ауданы мәслихатының

3. Учесть, что в бюджете Заураловского сельского округа района Биржан сал на 2023 год предусмотрен объем субвенции в сумме 30 909 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений бюджета Заураловского сельского округа района Биржан сал на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 4.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата
района Биржан сал
C.Шауенов
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

7115
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізуге
13740

7115
На проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
13740