Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 17/2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 ақпандағы № 21/2 шешімі
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 17/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26081 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5360493 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 610310 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7232 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6852 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4736099 мың теңге;
2) шығындар – 5682207,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (- 170661) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 4595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 175256 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 151053,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 151053,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық
мәслихатының хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі Е.Баяхметов
22 ақпан 2022 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 ақпандағы
№ 21/2 шешіміне
қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 17/2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 22 февраля 2022 года № 21/2
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26081) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5360493 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 610310 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7232 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6852 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4736099 тысяч тенге;
2) затраты – 5682207,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (- 170661) тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 175256 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 151053,3) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 151053,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Есильского
районного маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Е.Баяхметов
22 февраля 2022 года
Приложение к решению
Есильского районного
маслихата от 22 февраля
2022 года № 21/2
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 17/2
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

38439
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
256019,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26569,2
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
229450,1
02
Қорғаныс
25737
1
Әскери мұқтаждар
4737
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4737
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4737
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
21000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
21000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
391407
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
95046
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95046
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
95046
2
Әлеуметтік көмек
243137
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
243137
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
66305
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21456
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23671
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1023
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
62434
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
28396
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39452
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
53224
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53224
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

38439
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
256019,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
26569,2
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
229450,1
02
Оборона
25737
1
Военные нужды
4737
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4737
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4737
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
21000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
21000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
391407
1
Социальное обеспечение
95046
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95046
005
Государственная адресная социальная помощь
95046
2
Социальная помощь
243137
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
243137
002
Программа занятости
66305
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21456
006
Оказание жилищной помощи
400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23671
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1023
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62434
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28396
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39452
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
53224
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53224
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения