Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/2 "2022-2024 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 ақпандағы № 21/3 шешімі
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 181725 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 2537) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2537 мың теңге.";
2 тармақтың:
2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 16025,5 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 698,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 698,5 мың теңге.";
3 тармақтың:
1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 56011,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6035 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 222 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49754,3 мың теңге;
2) шығындар – 56457,4 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 446,1) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 446,1 мың теңге.";
4 тармақтың:
2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 55879,2 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 819,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 819,2 мың теңге.";
5 тармақтың:
2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 40056,2 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 360,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 360,2 мың теңге.";
6 тармақтың:
2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 17937,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 1063,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1063,8 мың теңге.";
7 тармақтың:
2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 44603,1 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 87,1) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 87,1 мың теңге.";
8 тармақтың:
2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 14594,2 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 352,2) мың теңге;

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 18/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 22 февраля 2022 года № 21/3
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 18/2 следующие изменения:
в пункте 1:
подпункты 2), 4), 5) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 181725 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 2537) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2537 тысяч тенге.";
в пункте 2:
подпункты 2), 4), 5) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 16025,5 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 698,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 698,5 тысяч тенге.";
в пункте 3:
подпункты 1), 2), 4), 5) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 56011,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6035 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 222 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49754,3 тысячи тенге;
2) затраты – 56457,4 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 446,1) тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 446,1 тысяча тенге.";
в пункте 4:
подпункты 2), 4), 5) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 55879,2 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 819,2) тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 819,2 тысячи тенге.";
в пункте 5:
подпункты 2), 4), 5) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 40056,2 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 360,2) тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 360,2 тысячи тенге.";
в пункте 6:
подпункты 2), 4), 5) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 17937,8 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 1063,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1063,8 тысяч тенге.";
в пункте 7:
подпункты 2), 4), 5) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 44603,1 тысяча тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 87,1) тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 87,1 тысяча тенге.";
в пункте 8:
подпункты 2), 4), 5) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 14594,2 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 352,2) тысячи тенге;