Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/2 "2022-2024 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 33/2 шешімі
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 189414,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 72316 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11412 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 105686,2 мың теңге;
2) шығындар – 191951,2 мың теңге;";
2 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 18291 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6692 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1819 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9738 мың теңге;
2) шығындар – 18989,5 мың теңге;";
3 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 60674,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4502 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 222 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 53950,5 мың теңге;
2) шығындар – 61120,6 мың теңге;";
4 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 57247,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 46271,1 мың теңге;
2) шығындар – 58066,3 мың теңге;";
5 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 42521,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6751 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 153 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35617,1 мың теңге;
2) шығындар – 42881,3 мың теңге;";
6 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 18268,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9691 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8577,8 мың теңге;
2) шығындар – 19332,6 мың теңге;";
7 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 18/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 1 декабря 2022 года № 33/2
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 18/2 следующие изменения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 189414,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 72316 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11412 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 105686,2 тысячи тенге;
2) затраты – 191951,2 тысячи тенге;";
в пункте 2:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 18291 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6692 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 42 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1819 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9738 тысяч тенге;
2) затраты – 18989,5 тысяч тенге;";
в пункте 3:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 60674,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4502 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 222 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2000 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 53950,5 тысяч тенге;
2) затраты – 61120,6 тысяч тенге;";
в пункте 4:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 57247,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10976 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46271,1 тысяча тенге;
2) затраты – 58066,3 тысячи тенге;";
в пункте 5:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
1) доходы – 42521,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6751 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 153 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 35617,1 тысяча тенге;
2) затраты – 42881,3 тысячи тенге;";
в пункте 6:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 18268,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9691 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8577,8 тысяч тенге;
2) затраты – 19332,6 тысяч тенге;";
в пункте 7:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:

"1) кірістер – 37092,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7942 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29150,3 мың теңге;
2) шығындар – 37349,5 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық
мәслихатының хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Н.Саматов

"1) доходы – 37092,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7942 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29150,3 тысячи тенге;
2) затраты – 37349,5 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Есильского
районного маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Есильского района
Н.Саматов