2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5640815,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 926924,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21192,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12528 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4680170 мың теңге;
2) шығындар – 5879539,9 теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (- 407808,9) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 5175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 412983,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 169084,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (- 169084,6) мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 20.12.2023 № 8С-12/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджетке әлеуметтік салықты бөлу нормативі 100 пайыз мөлшерінде ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен 554077 мың теңге сомасында субвенция көзделгені ескерілсін.
4. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемдері 260881 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Ақсай ауылына – 19168 мың теңге;
Бұзылық ауылдық округіне – 22365 мың теңге;
Двуречный ауылдық округіне – 13116 мың теңге;
Жаныспай ауылдық округіне – 18117 мың теңге;
Заречный ауылдық округіне – 17809 мың теңге;
Знаменка ауылына – 14925 мың теңге;
Интернациональный ауылдық округіне – 13540 мың тенге;
Қаракөл ауылдық округіне – 18651 мың теңге;
Красивинский ауылдық округіне – 34339 мың теңге;
Красногорский кентіне – 19510 мың теңге;
Московский ауылына – 19675 мың теңге;
Орловка ауылына – 12532 мың теңге;
Свободный ауылдық округіне – 22967 мың теңге;
Юбилейный ауылдық округіне – 14167 мың теңге.
5. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдерінің құрамында Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан, республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.

О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2022 года № 34/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5640815,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 926924,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21192,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12528 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4680170 тысяч тенге;
2) затраты – 5879539,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (- 407808,9) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 412983,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 169084,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (- 169084,6) тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2023 № 8С-12/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть норматив распределения социального налога в районный бюджет в размере 100 процентов.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год из областного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 554077 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселка Красногорский, сел, сельских округов в сумме 260881 тысяча тенге, в том числе:
селу Аксай – 19168 тысяч тенге;
Бузулукскому сельскому округу – 22365 тысяч тенге;
Двуреченскому сельскому округу – 13116 тысяч тенге;
Жаныспайскому сельскому округу – 18117 тысяч тенге;
Зареченскому сельскому округу – 17809 тысяч тенге;
селу Знаменка – 14925 тысяч тенге;
Интернациональному сельскому округу – 13540 тысяч тенге;
Каракольскому сельскому округу – 18651 тысяча тенге;
Красивинскому сельскому округу – 34339 тысяч тенге;
поселку Красногорский – 19510 тысяч тенге;
селу Московское – 19675 тысяч тенге;
селу Орловка – 12532 тысячи тенге;
Свободненскому сельскому округу – 22967 тысяч тенге;
Юбилейному сельскому округу – 14167 тысяч тенге.
5. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2023 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из Национального фонда Республики Казахстан, республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Есильского района.

6. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
7. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджетiне 6 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер көзделгені ескерiлсiн.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетiлген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкiмдiгiнің қаулысымен белгіленеді.

6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Есильского района.
7. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Есильского района.

8. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 418160 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу көзделгені ескерiлсiн, оның ішінде: жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу – 412985 мың теңге.
9. 2023 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 18642 мың теңге сомасында бекітілсін.
10. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының хатшысы С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі Е.Баяхметов
22 желтоқсан 2022 жы
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы

8. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 418160 тысяч тенге, в том числе погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 412985 тысяч тенге.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 18642 тысячи тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Есильского районного маслихата С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Е.Баяхметов
22 декабря 2022 года
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 22 декабря 2022 года

2287,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
68844,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
31450,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23392,7
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
73495,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73495,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54820,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
320
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
9615
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8740
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2018519,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
242733
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
227733
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
86596,2
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
93978,2
098
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу
47158,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
15000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
15000
2
Коммуналдық шаруашылық
1774089,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1404584,6
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
21972
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1382612,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
369504,8
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
354005,3
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
10499,5
026
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру

2287,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
68844,2
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
31450,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23392,7
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
73495,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73495,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54820,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
320
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
9615
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8740
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2018519,3
1
Жилищное хозяйство
242733
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
227733
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
86596,2
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
93978,2
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
47158,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
15000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
15000
2
Коммунальное хозяйство
1774089,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1404584,6
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
21972
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1382612,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
369504,8
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
354005,3
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
10499,5
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

64736
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
4114
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37857
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
775
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
411545
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1500
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1500
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1500
2
Коммуналдық шаруашылық
410045
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
410045
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
410045
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
317841
2
Спорт
35128
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
35128
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22728
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5700
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6700
3
Ақпараттық кеңістік
282713
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
282713
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34033
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13556
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5600
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
87383
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
15880
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
124861
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1400
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43199
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
43199

64736
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
4114
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37857
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
775
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
411545
1
Жилищное хозяйство
1500
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1500
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1500
2
Коммунальное хозяйство
410045
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
410045
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
410045
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
317841
2
Спорт
35128
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
35128
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
22728
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5700
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6700
3
Информационное пространство
282713
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
282713
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
34033
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13556
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
5600
007
Функционирование районных (городских) библиотек
87383
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
15880
009
Поддержка культурно-досуговой работы
124861
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1400
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43199
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
43199

108901
Бюджеттік кредиттер
31902,9
оның iшiнде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
5175
мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға
3,8
жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және салуға
637,1
жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
26087
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 34/2 шешіміне
5 қосымша
2023 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 8С-11/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
2748321,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1656453,8
оның iшiнде:
әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру:
122187
оның iшiнде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
61103
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1552,8
басқа мемлекеттердің аумағындаевых қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
345
2023 жылғы 9 мамырда Жеңіс күніне орай Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың салдарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
883,2
басқа мемлекеттер аумағындағы жауынгерлік іс-қимыл ардагерлеріне санаторий-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеуге
0
ауылдық жерлерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
24115,5
мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
25447,5
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
8740
ағымдағы трансферттер:
986754
оның ішінде:
Есіл ауданының Есіл қаласының қазандығын ағымдағы жөндеу үшін материалдар сатып алуға
58883,7
коммуналдық меншік объектілерін жөндеуге
13014
кондоминиум объектілерін тіркеуге
15000
жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың 2022-2023 жылдардағы жылыту маусымын аяқтауға (көмір сатып алу)
48129,8
Есіл ауданының жылу желілерін техникалық тексеру
5000
"Есіл қалалық шаруашылық" ШЖҚ МКК материалдық-техникалық базасын нығайтуға
368401,4
Есіл ауданының Есіл қаласында жылу желілері бар орталық қазандық салуға қарыз қаражатын өтеу
246991,8
"Есіл аудандық мәдениет үйі" МКҚК ұстауға
42260
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Двуречный ауылы мекенжайы бойынша Двуречный мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеуге
153473,3
Есіл ауданының Двуречный ауылдық мәдениет үйі үшін блокты-модульді қазандық сатып алуға
35600
нысаналы даму трансферттері:
1091867,3
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ақсай ауылы мекенжайы бойынша Ақсай ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға

108901
Бюджетные кредиты
31902,9
в том числе:
для реализации мер социальной поддержки специалистов
5175
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3,8
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
637,1
на реализацию мероприятий в рамках ДКЗ
26087
Приложение 5 к решению
Есильского районного маслихата
от 22 декабря 2022 года
№ 34/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2023 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 8С-11/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
2748321,1
Целевые текущие трансферты
1656453,8
в том числе:
социальная помощь и социальное обеспечение:
122187
в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи
61103
на оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
1552,8
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
345
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции ко Дню Победы 9 мая 2023 г
883,2
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
0
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
24115,5
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
25447,5
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8740
текущие трансферты:
986754
в том числе:
на приобретение материалов для текущего ремонта котельной города Есиль Есильского района
58883,7
на ремонт объектов коммунальной собственности
13014
на регистрацию объектов кондоминиума
15000
на завершение отопительного сезона 2022-2023 годов теплоснабжающих предприятий (приобретение угля)
48129,8
техническое обследование тепловых сетей Есильского района
5000
на укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Есильский горкомхоз"
368401,4
погашение заемных средств на строительство центральной котельной с тепловыми сетями в г.Есиль
246991,8
на содержание ГККП "Есильский районный Дом культуры"
42260
на капитальный ремонт здания Двуреченского Дома культуры по адресу: Акмолинская область, Есильский район,село Двуречное
153473,3
на приобретение блоко-модульной котельной для Двуреченского сельского Дома культуры Есильского района
35600
трансферты на развитие:
1091867,3
на реконструкцию системы водоснабжения села Аксай по адресу: Акмолинская область, Есильский район, село Аксай

290376,6
Ақмола облысы Есіл ауданы Заречный ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға
102356,2
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға
500000
Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы 6-үй мекенжайы бойынша 45-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына
61912,3
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайы бойынша 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сыртқы телефондандыру желілері)
22692,6
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайы бойынша 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау желілері)
7468
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайы бойынша 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
5799
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайы бойынша 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сыртқы электрмен жарықтандыру желілері және абаттандыру)
15758,3
Ақмола облысы Есіл ауданы Сұрған станциясының Ы.Алтынсарин көшесі, Зеленая көшесі мекенжайы бойынша көше жарықтандыру желісінің құрылысына
9772,9
Ақмола облысы Есіл ауданы Сұрған станциясының Вокзальная көшесі, Школьная көшесі мекенжайы бойынша көше жарықтандыру желісінің құрылысына
19657,7
Ақмола облысы Есіл ауданы Сұрған станциясының Новая көшесі мекенжайы бойынша көше жарықтандыру желісінің құрылысына
7618,6
"Есіл ауданы Есіл қ. кәріз жүйесін реконструкциялау және тазарту құрылыстарын салу" объектісіне жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
21972
Ақмола облысы Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Бұзылық ауылындағы Рассветная көшесі, 82 мекенжайы бойынша монша-кір жуу комбинатын ауылдық клубқа реконструкциялауға
26483,1
Ауыл-Ел бесігі:
264328,7
оның ішінде:
Есіл ауданы Красивый ауылындағы Тәуелсіздік көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
47520
Есіл ауданы Красивый ауылындағы Набережная көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
56000
Есіл ауданы Жаныспай ауылындағы Тельман көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
3108,8
Есіл ауданы Бұзылық ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге (Рассветная, Садовая көшесі)
50423,6
Есіл ауданы Бұзылық ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге (Мичурин көшесі, Мәншүк Мәметова, Молодежная көшесі)
45507,3
Есіл ауданы Заречный ауылының Жібек жолы және Жеңіс көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге

290376,6
на реконструкцию системы водоснабжения села Заречное Есильского района Акмолинской области
102356,2
на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Есиль Есильского района Акмолинской области
500000
на строительство 45-ти квартирного жилого дома по адресу: город Есиль микрорайон Северный дом 6
61912,3
на строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Северный, город Есиль, Есильского района Акмолинской области (наружные сети телефонизации)
22692,6
на строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Северный, город Есиль Есильского района Акмолинской области (сети водоснабжения, канализации, теплоснабжения)
7468
на строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Северный, город Есиль Есильского района Акмолинской области (наружные сети электроснабжения)
5799
на строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Северный, город Есиль Есильского района Акмолинской области (наружные сети электроосвещения и благоустройство)
15758,3
на строительство уличного освещения по адресу: станция Сурган, ул. Ы.Алтынсарина, ул. Зеленая Есильского района Акмолинской области
9772,9
на строительство уличного освещения по адресу: станция Сурган, ул. Вокзальная- ул. Школьная, Есильского района Акмолинской области
19657,7
на строительство уличного освещения по адресу: станция Сурган, ул. Новая Есильского района Акмолинской области
7618,6
на разработку проектно-сметной документации на объект "Реконструкция системы канализации и строительство очистных сооружений в г. Есиль Есильского района"
21972
на реконструкцию банно-прачечного комбината под сельский клуб по ул.Рассветная, 82 в селе Бузулук Бузулукского сельского округа Есильского района Акмолинской области
26483,1
Ауыл-Ел бесігі:
264328,7
в том числе:
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик в селе Красивое Есильского района
47520
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Набережная в селе Красивое Есильского района
56000
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тельман в селе Жаныспай Есильского района
3108,8
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Бузулук Есильского района (улица Рассветная, Садовая)
50423,6
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Бузулук Есильского района (улица Мичурина, Маншук Маметова, Молодежная)
45507,3
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Жибек жолы и Женис села Заречное Есильского района

61769
жайластыру:
77001,2
оның ішінде:
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Сұрған ауылындағы балалар спорттық-сауықтыру алаңын жайластыруға
9710
Есіл ауданы Двуречный ауылындағы балалар-сауықтыру алаңын жайластыру және абаттандыруға
13619,2
Есіл ауданы Знаменка ауылындағы балалар-сауықтыру алаңын жайластыру және абаттандыруға
12005,4
Есіл қаласы А.Молдағұлова көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
722,2
Есіл қаласы Ақан сері көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылысына
761,3
Есіл қаласы Тәуелсіздік көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
633,2
Есіл қаласы Бірлік көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
1300,3
Есіл қаласы Гагарин көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
844
Есіл қаласы Мұңайтпасов көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
386
Есіл ауданының Есіл қаласында жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге
17348,8
Есіл қаласындағы Қонаев көшесі бойынша скверді жайластыру және абаттандыруға
9456,3
Есіл қаласының аумағында қоқыс алаңдарын дайындау және монтаждауға
10214,5
автомобиль жолдарын жөндеу:
206182,9
Есіл қаласының Элеваторная көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
55216
Есіл қаласының Уәлиханов көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
47871,7
Есіл қаласының Ватутин көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
12028
Есіл қаласының Жабаев көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
10500
Есіл қаласының Әуезов көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
27932,8
Есіл қаласының Мұнайтпасов көшесі бойынша автомобиль тұрағын жайластыруға
4612,8
Есіл қаласының Бөкейханов көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
13750
Есіл ауданы Двуречный ауылының көше-жол желісін орташа жөндеугі
34271,6
Есіл ауданы Интернациональный ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
0
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 34/2 шешіміне
6 қосымша
2023 жылға арналған облыстық бюджеттен Есіл қаласының Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджетіне нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 8С-11/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
547512,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
оның iшiнде:
Ауыл -Ел бесігі:
264328,7
Есіл ауданы Красивый ауылындағы Тәуелсіздік көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
47520
Есіл ауданы Красивый ауылындағы Набережная көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
56000
Есіл ауданы Жаныспай ауылындағы Тельман көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге

61769
обустройство:
77001,2
в том числе:
на обустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в селе Сурган Бузулукского сельского округа Есильского района
9710
на обустройство и благоустройство детско-оздоровительной площадки в селе Двуречное Есильского района
13619,2
на обустройство и благоустройство детско-оздоровительной площадки в селе Знаменка Есильского района
12005,4
на устройство линии наружного освещения улицы А.Молдагуловой города Есиль
722,2
на устройство линии наружного освещения улицы Акан сери города Есиль
761,3
на устройство линии наружного освещения улицы Тауелсиздик города Есиль
633,2
на устройство линии наружного освещения улицы Бирлик города Есиль
1300,3
на устройство линии наружного освещения улицы Гагарина города Есиль
844
на устройство линии наружного освещения улицы Мунайтпасова города Есиль
386
на текущий ремонт освещения в городе Есиль Есильского района
17348,8
на обустройство и благоустройство сквера по улице Конаева в городе Есиль
9456,3
на изготовление и монтаж мусорных площадок на территории города Есиль
10214,5
ремонт автомобильных дорог:
206182,9
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Элеваторная города Есиль
55216
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Уалиханова города Есиль
47871,7
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Ватутина города Есиль
12028
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Жабаева города Есиль
10500
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Ауэзова города Есиль
27932,8
на обустройство автомобильной парковки по улице Мунайтпасова города Есиль
4612,8
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Бокейханова города Есиль
13750
на средний ремонт улично-дорожной сети села Двуречное Есильского района
34271,6
на средний ремонт улично-дорожной сети села Интернациональное Есильского района
0
Приложение 6 к решению
Есильского районного маслихата
от 22 декабря 2022 года
№ 34/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2023 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 8С-11/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
547512,8
Целевые текущие трансферты
в том числе:
Ауыл-Ел бесігі:
264328,7
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик в селе Красивое Есильского района
47520
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Набережная в селе Красивое Есильского района
56000
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тельман в селе Жаныспай Есильского района