Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-18-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 ақпандағы № 7ВС-22-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-18-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25991 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5509066,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 715608 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4427 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4787531,1 мың теңге;
2) шығындар – 5609471,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12030 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27567 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15537 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-112435,1) мың теңге;

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С-18-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 28 февраля 2022 года № 7ВС-22-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С-18-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25991) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5509066,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 715608 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4427 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4787531,1 тысяча тенге;
2) затраты – 5609471,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12030 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27567 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15537 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-112435,1) тысяч тенге;

805,4
02
Қорғаныс
8318
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8318
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5080
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
238
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4387
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4387
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
4387
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
333623,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
333623,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26475
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
57397
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28624
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
30197
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9059
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28414
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
779
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
765
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
54136,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
33191
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52147
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5850
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6589
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
1127243,6
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1065163
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
182124
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

805,4
02
Оборона
8318
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8318
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5080
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
238
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4387
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4387
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4387
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
333623,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
333623,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26475
002
Программа занятости
57397
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28624
005
Государственная адресная социальная помощь
30197
006
Оказание жилищной помощи
9059
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28414
010
Материальное обеспечение детей–инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
779
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
765
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
54136,7
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33191
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52147
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5850
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6589
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1127243,6
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1065163
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
182124
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры