Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7ВС-19-1 "2022-2024 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 маусымдағы № 7ВС-31-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Жақсы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 155854,2 мың теңге, оның ішінде:
Салықтық түсімдер - 15154 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-157 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5028 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135515,2 мың теңге;
2) шығындар – 195421 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-39566,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 39566,8 мың теңге;
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
2. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68027,4 мың теңге, оның ішінде:
Салықтық түсімдер - 10074 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 772 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 26 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57155,4 мың теңге;
2) шығындар – 105219,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) Бюджет тапшылығы (профициті) – (-37192,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 37192,1 мың теңге;
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
3. 2022-2024 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91753,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11395 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 80358,9мың теңге;
2) шығындар-170054,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-78300,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78300,7 мың теңге;
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7ВС-19-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2022-2024 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 29 июня 2022 года № 7ВС-31-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 155854,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15154 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 157 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5028 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135515,2 тысяч тенге;
2) затраты – 195421 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-39566,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39566,8 тысяч тенге;
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 68027,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10074 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 772 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 тысяч тенге;
поступления трансфертов –57155,4 тысяч тенге;
2) затраты – 105219,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-37192,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37192,1 тысяч тенге;
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 91753,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11395 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80358,9 тысяч тенге;
2) затраты – 170054,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-78300,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78300,7тысяч тенге;
пункт 4 изложить в новой редакции:

4. 2022-2024 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38859,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6607 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32252,8 мың теңге;
2) шығындар-43306,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4446,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4446,6 мың теңге;
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
5. 2022-2024 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22362,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15312,6 мың теңге;
2) шығындар – 23364,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1002,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1002,3 мың теңге;
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
6. 2022-2024 жылдарға арналған Новокиенка ауылының бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50971,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 308,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 41956,7 мың теңге;
2) шығындар – 51600,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-629,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 629,2 мың теңге;
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
7. 2022-2024 жылдарға арналған Подгорное ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53450,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4825 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 48575,8 мың теңге;
2) шығындар – 53614 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;

4. Утвердить бюджет села Белагаш на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38859,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6607 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32252,8 тысяч тенге;
2) затраты – 43306,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-4446,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4446,6 тысяч тенге;
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет села Киевское на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22362,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6985 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 65 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15312,6 тысяч тенге;
2) затраты – 23364,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1002,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1002,3 тысяч тенге;
пункт 6 изложить в новой редакции:
6. Утвердить бюджет села Новокиенка на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 50971,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8706 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 308,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41956,7 тысяч тенге;
2) затраты – 51600,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-629,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 629,2 тысяч тенге;
пункт 7 изложить в новой редакции:
7. Утвердить бюджет села Подгорное на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53450,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4825 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов –48575,8 тысяч тенге;
2) затраты – 53614 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-163,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163,2 мың теңге;
8 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
8. 2022-2024 жылдарға арналған Терісаққан ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22587,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1627 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдер – 20960,3 мың теңге;
2) шығындар – 22587,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
9 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
9. 2022-2024 жылдарға арналған Чапай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18692,2 мың теңге;
салықтық түсімдер – 5679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13013,2 мың теңге;
2) шығындар – 18792,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-100,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 100,6 мың теңге;
10 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
10. 2022-2024 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61306,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5128 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 246 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 744 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 55188,5 мың теңге;
2) шығындар – 62164,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-857,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 857,6 мың теңге.
11 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
11. 2022-2024 жылдарға арналған Ешім ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75234,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-163,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163,2 тысяч тенге;
пункт 8 изложить в новой редакции:
8. Утвердить бюджет села Терсакан на 2022-2024 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22587,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1627 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20960,3 тысяч тенге;
2) затраты – 22587,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге;
пункт 9 изложить в новой редакции:
9. Утвердить бюджет села Чапаевское на 2022-2024 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 18692,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5679 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13013,2 тысяч тенге;
2) затраты – 18792,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-100,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 100,6 тысяч тенге;
пункт 10 изложить в новой редакции:
10. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 61306,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5128 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 246 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 744 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55188,5 тысяч тенге;
2) затраты – 62164,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-857,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 857,6 тысяч тенге;
пункт 11 изложить в новой редакции:
11. Утвердить бюджет Ишимского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 75234,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

4048,3
12
Көлік және коммуникация
28464,8
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
28464,8
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
28464,8
ІII. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
IV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
-287,1
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
287,1
Жақсы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 маусымдағы
№ 7ВС-31-1 шешіміне
15 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7ВС-19-1 шешіміне
44 қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
2563
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
129
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
129
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
374
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
374
Жақсы ауданының Чапаев ауылы әкімінің аппараты
56
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
56
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
562
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
562
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
133
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
133
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
60
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
60
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
61
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
61
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
135
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
135
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
157
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
157
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
235
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
235
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
141
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
141
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
230
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
230
Жақсы ауданының Киевское ауылы әкімінің аппараты
61
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
61
Жақсы ауданының Терісақан ауылы әкімінің аппараты
229
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
229
Жақсы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 маусымдағы
№ 7ВС-31-1 шешіміне
16 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7ВС-19-1 шешіміне
45 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома мың теңге
1
2
Барлығы

4048,3
12
Транспорт и коммуникации
28464,8
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
28464,8
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
28464,8
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-287,1
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
287,1
Приложение 15 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 29 июня
2022 года № 7ВС-31-1
Приложение 44 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7ВС-19-1
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2022 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
2563
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
129
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
129
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
374
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
374
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
562
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
562
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
133
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
133
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
60
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
60
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
61
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
61
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
135
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
135
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
157
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
157
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
230
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
230
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
235
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
235
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
61
На установление доплат гражданских служащих
61
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
56
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
56
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
141
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
141
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
229
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
229
Приложение 16 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 29 июня
2022 года № 7ВС-31-1
Приложение 45 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7ВС-19-1
Целевые текущие трансферты из районного бюджета на 2022 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего

160632
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
77488,2
әкім аппаратын ұстауға: материалдық техникалық базаны нығайтуға
548,6
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
7000
қоқыс контейнерлеріне арналған қоршауларды орнатуға
970,3
Жақсы ауылындағы қазандыққа арналған маркалы 9-6,5 кВт дизель генераторын орнату және жеткізу бойынша қызметтер
397,6
әскери есеп үстелінің мамандары үшін материалдық техникалық базаны нығайтуға
1194,1
әскери есеп үстелінің мамандары үшін интернет байланысын қамтамасыз етуге
466,3
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2428
қоқысты шығару және жинау жөніндегі қызметтер (ҚТҚ)
1298,9
Жақсы селосының сұрапыл қоқыс үйінділерін шығару, соның ішінде техниканы жалға алу бойынша жұмыстарды орындау үшін
2053,3
Жақсы ауылына арналған баннерлер дайындау бойынша қызметтер
600
Жақсы ауылында бейнебақылау жүйелерін орнату жөніндегі қызметтер
3540,4
Жақсы ауылында жыл бойы бейнебақылау жүйесіне техникалық қызмет көрсету бойынша қызметтер
770
абаттандыру үшін ҚТҚ жинау контейнерлерін дайындау жөніндегі қызметтер
300
арқасы бар сәкілер мен ауылға арналған урналар сатып алу
818
ауылды көріктендіру үшін шаруашылық мүкәммалын сатып алу
1829
қызметтік автокөлікті жөндеуге қосалқы бөлшектер сатып алу
316,8
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1637,4
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Советская көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
22660,8
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Әубәкіров көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
8458,7
Жақсы ауылындағы абаттандыру бойынша жұмыстар (шағын сәулет нысандарын, орындықтарды, қоқыс жәшіктерін, шамдар мен аялдамаларды жасау және орнату)
20200
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
18135,7
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1118,7
сервистік әкімдіктің ашылуы
4063,5
тұрғын емес объектілерге техникалық түгендеу және техникалық тексеру жүргізуге (сорғы станциясы, мұнара, 2 резервуар, 2 ұңғыма)
129,2
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
5639
әкімшілік ғимараттың қазандығындағы қазандықты, сорғыны және құбырды ауыстыру
5561,9
Жаңа Қима ауылында су айдау мұнарасын техникалық тексеруге және жөндеуге
392
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1231,4
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
4656,9
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
768,4
штаттан тыс қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге
812,4
әкімдік ғимараты үшін құрылыс материалдары мен есіктер сатып алу

160632
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
77488,2
на содержание аппарата акима: на укрепление материально технической базы
548,6
услуги по вывозу и уборке снега
7000
на установку ограждении для мусорных контейнеров
970,3
услуги по установке и доставке дизельного генератора 9-6,5 кВт марки для котельной в с.Жаксы
397,6
на укрепление материально технической базы для специалистов военного учетного стола
1194,1
на обеспечение интернет связи для специалистов военного учетного стола
466,3
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
2428
услуги по вывозу и сбору мусора (ТБО)
1298,9
для выполнения работ по вывозу стихийных свалок села Жаксы
2053,3
услуги по изготовлению баннеров для села Жаксы
600
услуги по установке системе видеонаблюдения в селе Жаксы
3540,4
услуги по техническому обслуживанию системы видеонаблюдения в течении года в селе Жаксы
770
услуги по изготовлению контейнеров сбора ТБО для благоустройства
300
приобретение лавочек со спинкой и урны для села
818
приобретение хозяйственного инвентаря для благоустройства села
1829
приобретение запасных частей на ремонт служебного автотранспорта
316,8
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1637,4
средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Советская в с. Жаксы Жаксынского района
22660,8
средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Аубакирова в с. Жаксы Жаксынского района
8458,7
работы по благоустройству села Жаксы (изготовление и установка малых архитектурных форм, скамеек, урн, фонарей и остановок)
20200
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
18135,7
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1118,7
на текущий ремонт помещений открытие сервисного акимата
4063,5
на проведение технической инвентаризации и технического обследования на нежилые объекты (насосной станции, башня, 2 резервуара, 2 скважины)
129,2
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
5639
замена котла, насоса и трубы в котельной административного здания
5561,9
на техническое обследование и ремонт водонапорной башни в селе Жанакийма
392
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1231,4
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
4656,9
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
768,4
на оплату труда внештатных работников
812,4
приобретение строительных материалов и двери для здания акимата

1024,5
Қызметтік автокөлік үшін қосалқы бөлшектер сатып алу
360
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1691,6
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
8222,8
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1965
бейнекамераларға техникалық қызмет көрсету бойынша қызметтер
427,1
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
5830,7
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
11038,5
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1142,1
Қайрақты а. балалар ойын алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге
2148,4
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3913
Перекатное а. балалар ойын алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге
2346,7
Перекатное а., Қайрақты ауылында балалар алаңы үшін қоршаулар жасауға
1260,8
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
227,5
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
9465
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
104
Ешім ауылы Баубек батыр көшесіне бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1184,2
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3175
Ешім ауылдық округінің Монастырка ауылында балалар алаңын орнату
1970
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
3031,8
Жақсы ауданының Калиин ауылдық округі әкімінің аппараты
5468,5
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
245,5
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2282
Калинин ауылдық округінің Моховое ауылында балалар алаңын орнату
2500
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
441
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
3361,2
қызметтік автокөліктің қосалқы бөлшектерін сатып алу үшін
37,9
қызметтік автокөлікті жөндеу бойынша қызметтер
120,7
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
500
Тарасовка ауылында бейнекамералар орнатуға
979,2
Тарасов ауылдық округінің Қазақ ауылында балалар ойын алаңын салу
1182,1
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
541,3
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
7044,3
жылжымайтын мүлікке құжаттарды ресімдеуге
800
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3035
штаттан тыс қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге
2135
қауіпті емес қалдықтарды шығару және жинау жөніндегі қызметтерге
1074,3
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты

1024,5
приобретение запасных частей для служебного автотранспорта
360
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1691,6
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
8222,8
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1965
услуги по техническому обслуживанию видеокамер
427,1
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
5830,7
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
11038,5
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1142,1
на изготовление, доставку монтаж конструкции для детской игровой площадки в с.Кайракты
2148,4
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3913
на изготовление, доставку монтаж конструкции для детской игровой площадки в с.Перекатное
2346,7
на изготовление ограждений для детской плащадки в селе Кайракты, с.Перекатное
1260,8
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
227,5
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
9465
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
104
услуги по установке видеонаблюдения в улице Баубек батыра в селе Ишимское
1184,2
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3175
устройство детской площадки в селе Монастырка Ишимского с/округа
1970
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
3031,8
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
5468,5
услуги по вывозу и уборке снега
245,5
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
2282
устройство детской площадки в селе Моховое Калининского с/округа
2500
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
441
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
3361,2
для приобретения запасных частей служебного автотранспорта
37,9
услуги по ремонту служебного автотранспорта
120,7
услуги по вывозу и уборке снега
500
на установку видеокамер в селе Тарасовка
979,2
устройство детской игровой площадки в селе Казахское Тарасовского с/округа
1182,1
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
541,3
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
7044,3
на оформление документов на недвижимость
800
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3035
на оплату труда внештатных работников
2135
на услуги по вывозу и сбору неоспасных отходов
1074,3
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района

2183,6
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1065
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1118,6
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
3701,5
"Новокинека ауылы әкімінің аппараты" ММ үшін жер учаскесіне құжаттарды дайындауға және беруге Октябрьская көшесі 44, 2 пәтер
130
Новокиенка ауылында жұмыс істемейтін 42 су құбыры жүйесінің құдықтарын демонтаждау үшін
1592,5
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1979
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
3564,8
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1340
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға
206,6
ауыл әкімінің оқуына байланысты іссапар шығыстары
447,2
елді мекен шегінде жер учаскесіне жер-кадастр жоспарын дайындауға, жарықтандыру үшін электр беру желісін орнату бойынша жер учаскелерінің нақтылы шекарасын белгілеуге (шығаруға)
250
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1321
Жақсы ауданының Чапаев ауылы әкімінің аппараты
2445,2
Чапаев а. көше жарығын салуға жер учаскесін ресімдеуге
535,7
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1909,5
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
3855,8
қоқыс контейнерлерін сатып алу
356,6
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2528,6
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
970,6

2183,6
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1065
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1118,6
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
3701,5
на изготовление и выдачу документов на земельный участок для ГУ "Аппарат акима села Новокинека" улица Октябрьская 44 кв.2
130
для демонтажа не функционирующих 42 колодцев водопроводной системы в селе Новокиенка
1592,5
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1979
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
3564,8
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1340
на переподготовку и повышение квалификации государственных служащих
206,6
командировочные расходы в связи с обучением акима села
447,2
на изготовление земельно-кадастрового плана на земельный участок в черте населенного пункта, установление (вынос) границ в натуру земельных участков по установлению линии электропередач для освещения
250
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1321
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
2445,2
на оформление земельного участка под строительство уличного освещения в с.Чапаевское
535,7
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1909,5
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
3855,8
приобретение мусорных контейнеров
356,6
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
2528,6
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
970,6