Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 6/16 "2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 8/18 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 6/16 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 296 207,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 392,7,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 161,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 283 653,0 мың теңге;
2) шығындар – 301 574,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -5 367,0 ) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 367,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 6/16 "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2022-2024 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2022 года № 8/18
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 6/16 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –296 207,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 392,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 161,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 283 653,0 тысяч тенге;
2) затраты – 301 574,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-5 367,0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 367,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.