Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/6 "Сандықтау ауданының Веселов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 15/7 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау ауданының Веселов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №13/2/6 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Веселов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125 226,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 8 350,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 370,0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 114 506,0 мың теңге;
2) шығындар - 125 296,2 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -70,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70,2 мың теңге";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/6 "Об утверждении бюджета Веселовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2022 года № 15/7
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Веселовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года №13/2/6 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 125 226,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 350,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 370,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 114 506,0 тысяч тенге;
2) затраты – 125 296,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -70,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70,2 тысяч тенге";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.