Сандыктау аудандық маслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/8 "Сандықтау ауданының Каменск ауылдық округі 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 мамырдағы № 19/3/8 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандыктау аудандық маслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/8 "Сандықтау ауданының Каменск ауылдық округі 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін.
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Каменск ауылдық округі 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 597,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 283,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 718,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 19 596,0 мың теңге;
2) шығындар- 24 874,6 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 277,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 277,6 мың теңге.".
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/8 "Об утверждении бюджета Каменского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11 мая 2022 года № 19/3/8
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/8 "Об утверждении бюджета Каменского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 597,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 283,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 718,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –19 596,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 874,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -277,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 277,6 тысяч тенге.
Приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению